Tam na pewno nie znajdzie męża. Powiedziała to wprost

11

Sofia Ennaoui nie ukrywa, że układanie sobie życia prywatnego w połączeniu z zawodowym sportem nie należy do najłatwiejszych. Opowiedziała o tym w programie "W cieniu sportu", w Przeglądzie Sportowym Onet.

Tam na pewno nie znajdzie męża. Powiedziała to wprost
Na zdjęciu: Sofia Ennaoui (Instagram)

Sofia Ennaoui jest jedną z gwiazd polskiej lekkoatletyki. Od najmłodszych lat postawiła na sport, a teraz zbiera tego efekty. Na koncie ma między innymi dwa medale mistrzostw Europy (srebro i brąz), a także trzy medale halowych mistrzostw Europy (dwa brązowe i jeden srebrny). Wszystkie wywalczyła na dystansie 1500 metrów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Najdziwniejszy rzut karny w historii piłki? To trzeba zobaczyć

Niewiele wiemy o jej życiu prywatnym. Poza tym, że jest córką Polki i Marokańczyka, a do naszego kraju przyjechała w wieku dwóch lat. Niewiele wiemy także dlatego, że - jak sama mówi - łączenie profesjonalnej kariery sportowej i układanie sobie życia prywatnego jest dla niej dużym wyzwaniem.

Niedawno lekkoatletka gościła w programie "W cieniu sportu", prowadzonym przez Łukasza Kadziewicza w Przeglądzie Sportowym Onet.

Nawet jak mam czas pomiędzy sezonami, żeby budować te relacje, to mam wrażenie, że za każdym razem wygląda to tak samo. Jak ja już tego czasu nie mam, ta relacja idzie... Ja to akceptuję, nie mam pretensji do nikogo. Mam w sobie poczucie, że to ja wybrałam tę dyscyplinę sportu - mówiła.
To koszt, jaki ponoszę, aby być zawodowym sportowcem. To nie jest tylko to, co oglądamy w telewizji - dodała.

Na te słowa Kadziewicz zareagował pytaniem o to, czy Ennaoui nie wpadła na pomysł, aby znaleźć kogoś, kto żyje tak, jak ona. Odpowiedź okazała się rozbrajająca:

Znam towarzystwo lekkoatletyczne i męża tam nie szukam. Jestem szczera po prostu. Dużo rzeczy widziałam, bo 14 lat trenuje - powiedziała z uśmiechem.

Co ciekawe, w polskiej lekkoatletyce nie brakuje związków sportowców. Najlepszym przykładem jest Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek. Para zaręczyła się kilka tygodni temu.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić