Tam zamieszka Cristiano Ronaldo. Dziennikarze zdradzają szczegóły

12

Cristiano Ronaldo ma już 36 lat i za kilka sezonów będzie musiał przejść na sportową emeryturę. Dziennikarze domyślają się gdzie "CR7" zamieszka po zakończeniu kariery.

Tam zamieszka Cristiano Ronaldo. Dziennikarze zdradzają szczegóły
Gdzie po karierze zamieszka Cristiano Ronaldo? (Instagram)

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Swoją grą czaruje od kilkunastu lat, ale nic nie trwa wiecznie. Portugalczyk w lutym skończył już 36 lat. Oczywiście w dalszym ciągu jest w doskonałej kondycji fizycznej, jednak za 2-3 lata będzie musiał zawiesić buty na kołku.

Ronaldo w swojej karierze występował już w Anglii (Manchester), Portugalii (Lizbona), Włoszech (Turyn) oraz Hiszpanii (Madryt). We wrześniu przeprowadził się na wyspy brytyjskie i miejscowi dziennikarze przeczuwają, że Ronaldo z całą rodziną zakotwiczą tu na dłużej.

Cristiano mieszkał na całym świecie, ale Anglia zawsze zajmowała szczególne miejsce w jego sercu - podkreślają dziennikarze The Sun.

Angielskie media dodają także, że Ronaldo szuka już nawet domu, w którym osiedliłby się po zakończeniu kariery. Portugalczyk związany jest z tym krajem nie tylko pod względem uczuciowym, ale także biznesowym. Ostatnio zaangażował się w nowy hotel, który powstaje w Manchesterze.

Wielka nowina Ronaldo

Niedawno znany piłkarz i jego partnerka Georgina Rodriguez pochwalili się w mediach społecznościowych, że spodziewają się przyjścia na świat bliźniąt.

Cristiano i Georgina wychowują czwórkę dzieci. W 2010 roku na świecie pojawił się Cristiano Junior, a w 2017 r. surogatka urodziła bliźnięta Eva i Mateo.

Zobacz także: Wróciły najlepsze czasy Barcelony. To zasługa piłkarek (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić