Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Tam zamieszka Cristiano Ronaldo. Dziennikarze zdradzają szczegóły

8
Podziel się

Cristiano Ronaldo ma już 36 lat i za kilka sezonów będzie musiał przejść na sportową emeryturę. Dziennikarze domyślają się gdzie "CR7" zamieszka po zakończeniu kariery.

Tam zamieszka Cristiano Ronaldo. Dziennikarze zdradzają szczegóły
Gdzie po karierze zamieszka Cristiano Ronaldo? (Instagram)

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Swoją grą czaruje od kilkunastu lat, ale nic nie trwa wiecznie. Portugalczyk w lutym skończył już 36 lat. Oczywiście w dalszym ciągu jest w doskonałej kondycji fizycznej, jednak za 2-3 lata będzie musiał zawiesić buty na kołku.

Ronaldo w swojej karierze występował już w Anglii (Manchester), Portugalii (Lizbona), Włoszech (Turyn) oraz Hiszpanii (Madryt). We wrześniu przeprowadził się na wyspy brytyjskie i miejscowi dziennikarze przeczuwają, że Ronaldo z całą rodziną zakotwiczą tu na dłużej.

Cristiano mieszkał na całym świecie, ale Anglia zawsze zajmowała szczególne miejsce w jego sercu - podkreślają dziennikarze The Sun.

Angielskie media dodają także, że Ronaldo szuka już nawet domu, w którym osiedliłby się po zakończeniu kariery. Portugalczyk związany jest z tym krajem nie tylko pod względem uczuciowym, ale także biznesowym. Ostatnio zaangażował się w nowy hotel, który powstaje w Manchesterze.

Wielka nowina Ronaldo

Niedawno znany piłkarz i jego partnerka Georgina Rodriguez pochwalili się w mediach społecznościowych, że spodziewają się przyjścia na świat bliźniąt.

Cristiano i Georgina wychowują czwórkę dzieci. W 2010 roku na świecie pojawił się Cristiano Junior, a w 2017 r. surogatka urodziła bliźnięta Eva i Mateo.

Zobacz także: Wróciły najlepsze czasy Barcelony. To zasługa piłkarek (wideo)
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
WROCI WKROTCE...
2 miesiące temu
BZDURA,NIE WYTRZYMA W ANGLII DLUGO
Oyama
2 miesiące temu
Ronaldo zapraszamy do Polski !! dostaniesz 500+ i bon turystyczny
Tuzsok
2 miesiące temu
Cóż podatki mniejsze niż w rodzinnej Portugali albo sąsiedniej Hiszpanii.
aleks
2 miesiące temu
Anglia to wyspa, w miarę bezpieczna przed emigrantami i łatwiej jest ich ujarzmić gdyż nie maja gdzie uciekać. Natomiast kontynent Europy to tygiel w którym wrze i może dojść do wojny na tle rasowym i religijnym.
koko
2 miesiące temu
Zapraszamy ! u nas dom do 70 m bez pozwolenia.
kq1
2 miesiące temu
ciekawe czy dostanie kredyt, oby nie brał we frankach :)
Majka
2 miesiące temu
Źle wybiera, w Anglii paskudna pogoda, ciągle leje. Poza tym są dużo atrakcyjniejsze miejsca na świecie.
dsd
2 miesiące temu
Dostaje co chwile powiadomienie że treść jest zablokowana bo używam adblocka, w blokadzie wyskakuje informacja że TWORZENIE TREŚCI TO WASZA PASJA, to skoro to pasja to jak się ma do tego zmuszanie czytelników do oglądania reklam? Lubie sobie poczytać ale nie lubie wszechwchodzących reklam produktów których nie mam zamiaru w najbliższym czasie kupować. Wyobrażacie sobie artyste który maluje z pasji ale nikomu nie pokazuje obrazów jeśli mu ktoś nie zapłaci, albo wcześniej nie oglądnie jakiejś reklamy? Chyba definicja pasji została nadinterpretowana.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić