Tego jeszcze nie było. Hitowy rywal Marcina Najmana?

206

Marcin Najman po zakończeniu kariery rywalizuje w klatce tylko z amatorami. To może zmienić się, gdy do oktagonu wejdzie znany w Polsce zawodnik z Irlandii. To byłby hit.

Tego jeszcze nie było. Hitowy rywal Marcina Najmana?
Tego jeszcze nie było. Hitowy rywal Marcina Najmana? (Instagram)

Marcin Najman jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Mimo stosunkowo niewielkich sukcesów, 42-latek jest osobą, której wypowiedzi są szeroko komentowane w mediach. Wszystko przez jego poglądy. Często nie gryzie się w język, albo się go kocha, albo nienawidzi.

Jak sam przyznaje, najlepsze lata kariery w Polsce ma już za sobą. Teraz toczy walki już tylko i wyłącznie w celach zarobkowych. Podczas gali MMA VIP 3 zmierzył się Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Wygrał zdecydowanie już w pierwszej rundzie.

Miał być Murański. Będzie Norman Parke?

W styczniu Najman miał zawalczyć w hitowej walce z Jackiem Murańskim, jednak wszystko wskazuje na to, że ten pojedynek nie dojdzie do skutku. Jak sugeruje portal MMA.pl, poprzeczka dla sportowca z Częstochowy może zostać zawieszona zdecydowanie wyżej.

Opcje są dwie. Marcin Najman na MMA VIP 4 może zmierzyć się z Normanem Parke bądź Mirosławem Dąbrowskim.

Norman Parke to postać doskonale znana polskim kibicom. "Stormin" zasłynął między innymi z burzliwej trylogii dla organizacji KSW, w której mierzył się z Mateuszem Gamrotem. Dla największej polskiej organizacji MMA Irlandczyk stoczył 6 walk i przegrał tylko z "Gamerem". Potem walczył dwukrotnie dla organizacji FAME.

Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić