VDB| 

Tego jeszcze nie było. Komentatorów zatkało. Zusje tak weszła do oktagonu

37

Chociaż Zusje przegrała z debiutującą w MMA Kamilą Wybrańczyk, to kibice zapamiętają jej walkę na długo. Może nawet nie tyle walkę, co jej wyjście do walki. Gwiazda internetu wychodząc do oktagonu zrobiła coś, czego jeszcze nikt w historii nie zrobił.

Tego jeszcze nie było. Komentatorów zatkało. Zusje tak weszła do oktagonu
Wejście Zusje (FAMEMMA TV)

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk przed czasem wygrała z Zusje. Jednakże właśnie ta druga zawodniczka pokazała coś, co będzie zapamiętane przez kibiców sportów walki. Wszystko za sprawą nietypowego wyjścia do oktagonu w wykonaniu gwiazdy internetu.

Zusje wychodząc do walki z Kamiszką zainscenizowała ślub z... jednym z komentatorów sobotniej gali FAME MMA 9 - Mateuszem Kaniowskim. Zawodniczka przygotowała się do tego wystąpienia bardzo profesjonalnie. Miałą białą suknię, bukiet kwiatów, a jej "mąż" miał specjalną maskę pokazującą twarz znanego dziennikarza sportów walki. Co więcej, na samym końcu para nawet klęknęła przed księdzem.

Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Zusje do wyjścia do ringu bardziej przygotowała się niż do samej walki. Chociaż w drodze do oktagonu zrobiła show, to w samej walce już była totalnym tłem dla rywalki.

Niemniej, dzięki temu nietypowemu ślubowi Zusje z pewnością będzie na długo zapamiętana. Natomiast video z tego pokazu ma szansę stać się internetowym viralem.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: lekki rykoszet i... przepiękny gol. Ale miał farta!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić