Ten zawodnik jest niesamowity. Zobaczcie, co robił między skokami

0

Kanadyjski skoczek narciarski jest bardzo lubiany przez kibiców między innymi ze względu na aktywność w mediach społecznościowych. Mackenzie Boyd-Clowes postanowił dzielić się swoimi przemyśleniami w trakcie konkursu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że... startował!

Ten zawodnik jest niesamowity. Zobaczcie, co robił między skokami
Mackenzie Boyd-Clowes (Instagram)

Dla 31-letniego skoczka z Toronto to czwarte igrzyska. Mackenzie Boyd-Clowes skakał w Vanncouver, Soczi, Pjongczangu i startuje teraz w Pekinie. Najlepszym wynikiem była 21. lokata indywidualnie.

Tym razem pobił ten wyczyn. Podczas igrzysk w Pekinie na skoczni normalnej uplasował się na 16. miejscu. Po pierwszej serii był nawet 12., ale w drugiej próbie jego skok był nieco słabszy i ostatecznie uplasował się tuż za Karlem Geigerem.

Za jego plecami uplasowali się m.in. Simon Amman czy Robert Johansson. Po serii próbnej napisał do fanów: "Nie chciałbym zostać przyłapany na tweetowaniu między seriami, jak jakiś dziwak".

Mimo to i tak podzielił się krótkimi wrażeniami z obserwatorami. Napisał: "Just fine" (tłum. "w porządku). Po samych zawodach dodał zaś: "Brałem udział w igrzyskach olimpijskich, to prawda".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jego zjazd robi ogromne wrażenie. Zareagował znany aktor
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić