aktualizacja 

Pokonał gwiazdę "Warsaw Shore" i puściły mu nerwy. Padły wulgarne słowa

38

To była jedna z najbardziej wyczekiwanych walk na gali High League 2. Pomiędzy Alanem "Alanikiem" Kwiecińskim i Denisem "Bad Boyem" Załęckim wrzało od dłuższego czasu, a podczas ważenia doszło pomiędzy nimi do potężnej zadymy. W oktagonie lepszy był Załęcki, któremu następnie mocno puściły nerwy.

Pokonał gwiazdę "Warsaw Shore" i puściły mu nerwy. Padły wulgarne słowa
Denisowi Załęckiemu puściły nerwy po walce (Twitter.com, High League)

To był zwiastun ogromnych emocji. W trakcie ważenia przed galą High League 2 Denis Załęcki ruszył w kierunku Alana Kwiecińskiego. Uderzył go łokciem i do akcji musiała wkroczyć ochrona.

Cały czas obrzucali się wyzwiskami. Po chwili stanęli ponownie ze sobą twarzą w twarz. O mały włos, a doszłoby do ogromnej bójki. Ochrona znów miała ręce pełne roboty.

"Alanik" wbił szpilkę rywalowi podczas wejścia do oktagonu. Pojawił się w arenie przy taktach piosenki "Bad Boys". Co ciekawe, ksywka Załęckiego to właśnie… "Bad Boy".

"Alanik" vs Załęcki. Na High League 2 działo się sporo!

Sam pojedynek był niezwykle emocjonujący. Niespodziewanie trwał pełen dystans (trzy rundy po trzy minuty). "Alanik" dzielnie przyjmował wszystkie potężne ciosy i skradł serca publiczności.

Dziękuję wam za mega doping. Powiem wam, spełniliście moje marzenia. Zachowam klasę do końca. Dziękuję, Denis, za walkę. To była walka z moją psychiką, niesamowity sprawdzian z gościem, który waży 20 kg więcej i coś potrafi - powiedział gwiazdor programu "Warsaw Shore".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zupełnie inaczej zareagował "Bad Boy". Został wybuczany przez publiczność. Po chwili puściły mu nerwy. Z jego strony padły bardzo mocne słowa.

Po pierwsze dziękuję za walkę. Zamknąć, k****, mordy, hejterzy. Zamiast hejtować, wejdź na ring i się nap**********e. Nie ma co mu odejmować. Szacunek za walkę, ale jako osoby go nie szanuję i ręki mu nie podam. Nie przygotowałem się tak jak miałem, to nie jest tłumaczenie. Ostatni raz biłem się w takich dużych rękawicach. Koniec, kropka. C*** wam w dupę - mówił Załęcki.
Zobacz także: To trwało bardzo krótko. Tak gwiazda sportu poradziła sobie z hejterem (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić