LAK| 

Żyła z nowym partnerem na weselu córki Małyszów. Komentarz byłego skoczka

88

W ostatnich dniach sporo mówi się o nowym partnerze Justyny Żyła, która bawiła się z nim na ślubie Karoliny Małysz. Głos na ten temat zabrał Adam, który jest kuzynem Justyny.

Żyła z nowym partnerem na weselu córki Małyszów. Komentarz byłego skoczka
Justyna Żyła pracuje nad książką kulinarną, fot. AKPA (AKPA, AKPA, Norbert Nieznanicki)

W minioną sobotę na ślubnym kobiercu stanęła córka Izabeli i Adama Małyszów. Wesele zorganizowano niedaleko Żywca. Na imprezie bawili się nie tylko Adam z żoną, ale także m.in. Justyna Żyła, która jest krewną "Orła z Wisły". Celebrytka pokazała się w towarzystwie nowego ukochanego. Dodała także miłosne zdjęcie na Instagramie, ale na razie jego imię i nazwisko jest owiane tajemnicą.

Małysz zabrał głos

Po ostatnim programie "Tańca z Gwiazdami" dziennikarka "Jastrząb Post" zapytała byłego skoczka o nowy związek jego kuzynki. "Są zakochani?" - zagadnęła.

Tak było widać. Ale jak jest naprawdę, to ja nie wiem. My nie spotykamy się na co dzień. Ja jestem bardzo zabiegany. Justyna była z nowym partnerem. Bawili się dobrze. Przynajmniej mam taką nadzieję i mam nadzieję, że Justyna też to potwierdzi - odpowiedział.

"Oby to był ten jedyny" - życzył Justynie Adam Małysz.

Głośne rozstanie

W 2018 roku Piotr Żyła i Justyna Lazar-Żyła rozwiedli się po dwunastu latach małżeństwa. Para ma dwójkę dzieci, która została pod opieką mamy. Piotr Żyła ma sądowe prawo do spotkań z nimi. Jednak była żona skoczka nie jest zadowolona z tego, jaki wpływ ma on na dzieci i jak je traktuje. Sygnalizowała to w wywiadach i w postach na Instagramie.

Żyła dostała po rozwodzie z Piotrem piękny dom, który jest wart wielką fortunę. W nim kiedyś mieszkał skoczek narciarski. W imponującej posiadłości znajdują się m.in. wielki salon, kominek i taras ze wspaniałym widokiem.

Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić