LAK| 

To jest hit! Lewandowski otwiera wielką restaurację. Są znane szczegóły

38

Syn Magdy Gessler ujawnił szczegóły wielkiej inwestycji Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że kapitan reprezentacji Polski otwiera monstrualną knajpę w Warszawie. Robi wrażenie!

To jest hit! Lewandowski otwiera wielką restaurację. Są znane szczegóły
Rober Lewandowski (East News, East News)

Serwis "Jastrząb Post" ujawnił ważne informacje na temat interesów Roberta Lewandowskiego. Szczegóły zdradził Tadeusz Muller, syn restauratorki Magdaleny Gessler. To on bowiem odpowiada za otwarcie nowego biznesu kapitana reprezentacji Polski.

Lewandowski otwiera restaurację

Obiekt ma powierzchnię 3300 m kwadratowych. Znajduje się na Browarach Warszawskich. W środku będą trzy kuchnie. Muller mówi, że ma to być sportowy bar z menu w amerykańskim stylu, gdzie dobrze poczuje się nie tylko kibic, ale także całe rodziny. Otwarcie planowane jest na przełom czerwca i lipca.

Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. Całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże - zdradził Muller w rozmowie z serwisem.

Piłkarz jest bardzo zaangażowany w otwarcie nowej restauracji.

Dostaje wszystkie materiały, wszystkie dania i daje feedback. Rola Roberta na kształt menu jest jeszcze przed nami, bo dogrywamy jeszcze menu, są ostatnie szlify - dodał syn Gessler.
Zobacz także: Marlena Kowalewska: Jestem z nas bardzo dumna
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić