To już pewne. Marianna Schreiber nie zawalczy na Clout MMA 4!

8

A jednak. Marianna Schreiber nie wystąpi podczas Clout MMA 4. Do walki z nią nie została bowiem dopuszczona Lexy Chaplin, która wcześniej zmierzyła się z Martą Linkiewicz.

To już pewne. Marianna Schreiber nie zawalczy na Clout MMA 4!
Na zdjęciu Marianna Schreiber (Licencjodawca, Instagram Marianna Schreiber)

Na gali Clout MMA 4 Marianna Schreiber miała zawalczyć z Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską. W trakcie piątkowej ceremonii ważenia doszło jednak do ogromnego zamieszania, gdyż znana z występów na patostreamach kobieta została aresztowana przez policję.

Następnego dnia w godzinach porannych Clout MMA ogłosiło, że nową rywalką Schreiber zostanie Lexy Chaplin. Warunek był tylko jeden - influencerka musiała dostać zgodę na walkę od lekarzy, gdyż wcześniej mierzyła się z Martą Linkiewicz.

Ostatecznie medycy orzekli, że Chaplin nie może odbyć drugiego tego wieczoru pojedynku, w efekcie czego Schreiber nie pojawi się w oktagonie Clout. Schreiber i Chaplin miały zmierzyć się w formule K-1 w małych rękawicach. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lewandowski nie powstydziłby się. Co za umiejętności Świątek [WIDEO]
Lexy Chaplin po najlepszym kobiecym pojedynku w historii, niestety, nie została dopuszczona przez lekarzy do kolejnego starcia z powodu złamania palca Galę CLOUT MMA 4 zakończy rozstrzygnięcie największego konfliktu w historii polskich freak-fightów NAJMAN vs MURAN - czytamy w komunikacie Clout.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przypomnijmy, że Marianna Schreiber i pełniąca rolę ambasadorki Clout MMA Lexy Chaplin od jakiegoś czasu pozostają w konflikcie. Zaczęło się od tego, że Chaplin podczas jednej z transmisji promujących walkę nazwała Mariannę "atencjuszką" i "hipokrytką. Później konflikt przeniósł się również do mediów społecznościowych obu zawodniczek. 

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić