LAK| 

To ma być pożegnanie Adamka. Bokser zdradził szczegóły

31
Podziel się:

Tomasz Adamek kilka miesięcy temu zapowiedział, że mimo 46 lat zamierza znów wejść do ringu. Teraz w rozmowie z "Infosport" zdradził, że jego pożegnalna walka w województwie śląskim. To już ma być naprawdę ostatni pojedynek w jego karierze.

To ma być pożegnanie Adamka. Bokser zdradził szczegóły
Tomasz Adamek / foto: Tomasz Kudala (WP SportoweFakty)

46-letni Tomasz Adamek ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku w Chicago. To nie była - mówiąc delikatnie - najlepsza walka w wykonaniu polskiego pięściarza. Adamek musiał uznać wyższość Jarrella Millera. Walka zakończyła się już... w drugiej rundzie.

Polak nie powiedział jednak ostatniego słowa. Chce jeszcze raz pokazać się przed polską publicznością. Znamy szczegóły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

To ma być pożegnalna walka Adamka

Adamek kilka miesięcy temu zapowiedział, że mimo 46 lat zamierza znów wejść do ringu. Jak na razie nie wiadomo, kiedy i z kim miałby walczyć "Góral". Mówiło się najpierw o lecie 2022, potem o jesieni. Teraz coś się ruszyło w tym temacie. Poznaliśmy ważne szczegóły. Polak zdradził je w rozmowie z "Infosport".

Gala miałaby się odbyć w województwie śląskim. I nie będzie kilka walk, a jedna pożegnalna, po której Adamek weźmie mikrofon i podziękuje kibicom za doping podczas całej kariery.

Jest coś w planie, ale oczywiście prezes Solorz musi wszystko zatwierdzić. To będzie moje ostatnie wejście do ringu jako pięściarza. To będzie gala w województwie śląskim - zaznaczył w rozmowie.
Nie będzie to walka z rywalem z czołowej dwudziestki, ale chcę pokazać, że w moim wieku potrafię się jeszcze bić. A po wszystkim wezmę mikrofon do ręki i podziękuję za wszystkie lata kibicom - dodał Adamek.

Polski pięściarz przyznał, że nadal trzyma formę. - Biegam, ćwiczę, ostatnio chodzę do łaźni, bardzo dobrze się po niej czuję - powiedział.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić