"To nieuczciwe". Borek odniósł się do Kanału Zero. Dostał odpowiedź

52

Mateusz Borek był gościem gali Fame MMA 20, po której udzielił kilku wywiadów. Nie zabrakło pytań o Kanał Sportowy i Kanał Zero. W mediach społecznościowych do jego słów nawiązał Krzysztof Stanowski.

"To nieuczciwe". Borek odniósł się do Kanału Zero. Dostał odpowiedź
Na zdjęciu od lewej: Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski (Licencjodawca, Youtube Kanał Sportowy, Youtube Kanał Zero)

Nie od dziś wiadomo, że popularność Kanału Sportowego znacznie spadła, kiedy Krzysztof Stanowski zdecydował się opuścić ten projekt. Spadł nie tylko poziom wyświetleń, ale i liczba subskrypcji. Kanał Sportowy subskrybowało ponad milion internautów, ale teraz jest ich już mniej niż milion.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękny gest tenisisty. Kamera wszystko wyłapała

Krzysztof Stanowski cieszy się z kolei wielkim sukcesem jego nowego projektu - Kanału Zero. Po zaledwie kilku dniach funkcjonowania kanału, opublikowane na nim materiały wygenerowały ponad 28 milionów wyświetleń.

Mateusz Borek, jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego, dostał pytanie na temat konkurencyjnego projektu w rozmowie z Fansportu na YouTube. Stwierdził, że Kanału Zero nie traktuje w kategorii konkurencji do Kanału Sportowego.

Tak naprawdę naszą konkurencją to są Meczyki, Weszło TV, Viaplay, Canal+ Sport, TVP Sport, Prawda Futbolu Romka Kołtonia, Tomek Ćwiąkała. To jest segment, w którym funkcjonujemy. Wydaje mi się, że takie porównywanie oglądalności kanału, który ma szerokie spektrum tematyczne do kanału, który tak naprawdę zajmuje się sportem, jest nieuczciwe - przyznał.

Borek jednocześnie zapowiedział, że Kanał Sportowy będzie skręcał jeszcze mocniej w kierunku treści sportowych. Póki co jednak nic na to nie wskazuje i tego dotyczyła riposta, której doczekał się od Krzysztofa Stanowskiego na portalu X.

Nie do końca rozumiem, na czym polega aktualnie różnica co do treści. Przecież dopiero co był tam wywiad z aktorem, z pisarką, programy polityczne, commentary Michała Pola, commentary Winiego, odchudzanie Winiego, vlogi podróżnicze, hejt parki rozrywkowe i geopolityczne, są podobne poranki. To, że się nic nie klika nie oznacza, że te treści nie powstają - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić