To on ma być kolejnym rywalem Adamka. Stanęli oko w oko

4

Już w sobotę na KSW Epic w Gliwicach Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Chalidowem. Na "Kanale Sportowym" pojawił się vlog relacjonujący ceremonię ważenie i konferencje prasową. W materiale wystąpił popularny influencer, który jest wskazywany jako główny kandydat do starcia z "Góralem" w organizacji Fame MMA.

To on ma być kolejnym rywalem Adamka. Stanęli oko w oko
Na zdjęciu Tomasz Adamek (Licencjodawca, Instagram Tomasz Adamek)

W sobotę oczy wszystkich fanów sportów walki w Polsce są zwrócone na Gliwice, gdzie w formule bokserskiej zmierzą się dwaj legendarni zawodnicy - Tomasz Adamek i Mamed Chalidow. Starcie na gali KSW Epic zostało zakontraktowane na 6 rund, z limitem wagowym do 99 kilogramów.

To nie jedyne sportowe wyzwanie, jakie w tym roku czeka Adamka. "Góral" został również ogłoszony zawodnikiem freakowej organizacji Fame MMA, dla której ma stoczyć dwie walki w formule bokserskiej. Chociaż jego przeciwnicy nie zostali jeszcze oficjalnie potwierdzeni, wiele branżowych mediów wskazuje, że jednym z nich może być Patryk "Bandura" Bandurski, członek popularnej obecnie grupy "Bungee".

"Bandura" w Fame MMA stoczył już dwa pojedynki w boskie na małe rękawice, w których okazał się lepszy od Alana Kwiecińskiego i Piotra Szeligi. Po swojej ostatniej walce na gali Fame 19 w oktagonie wyzwał do walki Tomasza Adamka twierdząc, że takie starcie byłoby spełnieniem jego marzeń

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Haratyk weźmie udział w turnieju KSW! Będą kontrowersyjne zasady?

Spekulacje podgrzewa fakt, że "Bandura" zawalczy w main evencie gali Fame 21, która w maju odbędzie się w Gliwicach. Zdaniem wielu to właśnie wtedy Adamek zadebiutuje we freakowej federacji.

Bandura pojawił się we vlogu "Kanału Sportowego", który relacjonował przebieg konferencji prasowej i ceremonię ważenia przed sobotnią galą KSW. Influencer z dużą sympatią wypowiadał się o Adamku i jednoznacznie zaznaczył, że kibicuje mu w starciu z Chalidowem.

Adamek wygląda świetnie. Mam nadzieję, że jest również w świetnej dyspozycji i że będzie bardzo mocna bitka, a po takiej przerwie nadal ta szybkość u niego została i będziemy mogli zobaczyć jego rękę w górze - mówił Bandura.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kamery Kanału Sportowego zarejestrowały też moment spotkania Bandurskiego ze słynnym bokserem. Potencjalni przeciwnicy rozmawiali z szerokimi uśmiechami, a nawet wymienili krótki uścisk. "Bandura" raz jeszcze życzył Adamkowi powodzenia w sobotniej walce.

Zobacz także: ADAMEK I CHALIDOW NA SPOTKANIU Z SĘDZIAMI! BOREK I SZPILKA PRZED WALKĄ, BANDURA NA WAŻENIU! (CZ.6)
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić