To ona zadecyduje o kolejnej walce Adamka? Borek wszystko wygadał

3

Tomasz Adamek ma za sobą udany debiut we freak fightach. "Górala" czeka jeszcze co najmniej jedna walka w Fame MMA. W rozmowie z "Kanałem Sportowym" jego przyjaciel i promotor Mateusz Borek wspomniał o potencjalnych kandydatach do starcia z byłym mistrzem świata, a także zdradził, do kogo będzie należała ostateczna decyzja w tej sprawie.

To ona zadecyduje o kolejnej walce Adamka? Borek wszystko wygadał
Na dużym zdjęciu Tomasz Adamek, na małym Mateusz Borek (Licencjodawca, Mateusz Borek Instagram, Tomasz Adamek Instagram)

Tomasz Adamek w swoim debiucie na gali Fame MMA 21 udowodnił, że nadal znajduje się w znakomitej formie. "Góral" decyzją sędziów wygrał z popularnym youtuberem Patrykiem "Bandurą" Bandurskim w pojedynku bokserskim.

Adamek pewnie kontrolował przebieg starcia i co chwila zasypywał rywala kombinacjami szybkich ciosów, z którymi Bandurski nie mógł sobie poradzić. W trakcie trwającej trzy rundy potyczki youtuber czterokrotnie lądował na deskach, ostatecznie jednak dotrwał do werdyktu.

Kontrakt Adamka z Fame MMA obejmuje dwie walki bokserskie. "Góral" deklarował niedawno, że swój drugi pojedynek dla tej federacji stoczy po wakacjach. Te słowa potwierdził też Mateusz Borek, który wskazał przy okazji kilku freak fighterów, który wyrazili już chęć do walki z byłym mistrzem świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Świątek za mocna dla Sabalenki! Zobacz skrót finału
Mamy kontrakt na jeszcze jedną walkę, więc prawdopodobnie wydarzy się to po wakacjach. Zaraz tutaj się pojawi pewnie długa lista ewentualnych przeciwników. Dzisiaj do mnie już ktoś podszedł, że "Wielki Bu" chciałby się zmierzyć. Jest kilka innych osób, również Kasjusz Życiński chciał walczyć, może będzie to jakaś postać ze świata sportu - mówił Borek.

Popularny komentator wyjawił także, że dzień po walce Adamek wraca do Stanów Zjednoczonych, gdzie od wielu już lat mieszka wspólnie z rodziną. Przy okazji żartobliwie zaznaczył, że w sprawie kolejnej walki "Górala" decydujący głos będzie miała jego żona Dorota.

Niech on jutro leci do rodziny w New Jersey po tych sześciu tygodniach pobytu w Polsce. Ja prawdopodobnie będę za dwa tygodnie gościł w Nowym Jorku, więc wtedy usiądziemy przy jakiejś kolacji i zobaczymy, co tam pani Dorota postanowi, bo to do niej należy decydujące słowo i zdanie - dodał z lekkim uśmiechem Borek.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić