Jakub Artych
Jakub Artych| 

Szybka wygrana Oświecińskiego. Najman kpi z jego rywala

6

Tomasz "Strachu" Oświeciński podczas gali FAME MMA 21 w Gliwicach całkowicie zdominował dużo lżejszego Adriana Ciosa i odniósł szybkie zwycięstwo. Z takiego wyniki cieszy się nie tylko popularny aktor, ale także Marcin Najman.

Szybka wygrana Oświecińskiego. Najman kpi z jego rywala
Szybka wygrana Oświecińskiego. Najman kpi z jego rywala (Licencjodawca, AKPA)

Duże poruszenie wywołało ogłoszenie Tomasza Oświecińskiego zawodnikiem freakowej federacji Fame MMA. Emocje potęgował fakt, że popularny aktor ma pewne doświadczenie w sportach walki, gdyż w latach 2017-2018 stoczył dwa pojedynki dla KSW.

Jego rywalem był kontrowersyjny influencer i stały bywalec freakowych gal - Adrian Cios. Starcie odbyło się na zasadach MMA. Między zawodnikami iskrzyło od samego początku, a na programie promującym sobotnią galę Cios próbował zaatakować przeciwnika.

W klatce Cios nie miał za wiele do powiedzenia. Oświeciński zaczął zasypywać przeciwnika silnymi uderzeniami. Cios próbował wstać na nogi, jednak po chwili znów znalazł się na macie. W końcu inlluencer obrócił się na brzuch i tylko przyjmował kolejne uderzenia. Sędziowie szybko przerwali pojedynek i ogłosili zwycięstwo Oświecińskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Świątek za mocna dla Sabalenki! Zobacz skrót finału

Najman cieszy się z porażki Ciosa. Zabrał głos w sieci

Z takiego obrotu sprawy mocno cieszy się Marcin Najman, który ma olbrzymi konflikt z Adrianem Ciosem. W sobotę w humorystyczny sposób podsumował jego walkę.

Ciot wyjechał na nosach, czy wyszedł z klatki o własnych siłach? To są tylko te dwie możliwości, jakie mogły się przytrafić. Kibice powiedzcie jak było - napisał w sieci "Cesarz".

Przypomnijmy, że konflikt Najmana i Ciosa zaczął się od tego, że podczas jednego z programów przed Clout MMA 2, Najman był nieustannie atakowany słownie przez swojego potencjalnego rywala. Jednak Adrian Cios przeszedł od słów do czynów, uderzając wojownika z Częstochowy zupełnie z zaskoczenia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić