VDB| 

To w tej formule zawalczy Mateusz Murański na MMA Attack! Czeka go trudny test

6

W ostatniej chwili ogłoszono w jakiej formule odbędzie się pojedynek Mateusza Murańskiego z Vaso Bakoceviciem na MMA Attack 4. Co-main event zapowiada się naprawdę brutalnie. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na WP Pilot.

To w tej formule zawalczy Mateusz Murański na MMA Attack! Czeka go trudny test
Na zdjęciu: Mateusz Murański (Instagram.com)

Po 9 latach przerwy na rynek wraca organizacja MMA Attack. Jeszcze na początku poprzedniej dekady ta federacja przebojem weszła do Polski. Wystarczy wspomnieć o niezwykle eksplozywnym pojedynku jaki stworzyli w 2011 roku Marcin Najman oraz Przemysław Saleta. Czy będziemy świadkami wielkiego powrotu?

Nowa karta w historii MMA Attack

Gala MMA Attack 4 odbędzie się w Będzinie. W walce wieczoru będzie walczyć lokalny bohater - Adam Wieczorek, który zmierzy się z doświadczonym Oli Thompsonem. Jednak to nie ten pojedynek zwraca uwagę fanów.

Wydaje się, że większa uwaga fanów jest skierowana na co-main event. Zmierzą się w nim znany z udziału we freak fightach - Mateusz Murański. Aktor zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA - Vaso Bakoceviciem. Wystarczy powiedzieć Czarnogórzec w przeszłości walczył m.in. dla Bellatora czy KSW.

Przez długi czas nie było wiadomo na jakich zasadach odbędzie się pojedynek Murańskiego z Bakoceviciem. Ostatecznie ogłoszono to podczas ceremonii ważenia. Dowiedzieliśmy się, że będzie to pojedynek pięściarski w meksykańskich rękawicach, które słyną z tego, iż są najtwardsze na świecie.

Starcie odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. To ma gwarantować walkę od początku do końca każdej rundy. Obaj zapowiadają krwawy pojedynek, więc nie ma podstaw, aby im nie wierzyć.

Wiele emocji na MMA Attack 4

To nie wszystko. Gala MMA Attack 4 jest na swój sposób historyczna. W pojedynku Zuluzinhio z Bombardierem w klatce będzie aż... 350 kilogramów. Starcia o takim "ciężarze" w polskim MMA jeszcze nie było.

Gala MMA Attack 4 odbędzie się w sobotę, 24 września. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja odbędzie się wyłącznie w PPV. Dostęp można nabyć na platformie WP Pilot.

Karta walk MMA Attack 4:

Adam "Siwy" Wieczorek vs Oli "The Spartan" Thompson

Mateusz "Młody Muran" Murański vs Vaso "Psychopath" Bakocević

Zuluzinho "Little Zulu" vs Serigne Ousmane Dia "Bombardier"

Artur "Kornik" Sowiński vs Piotr "Bubu" Ćwik

Łukasz Stanek vs Henry "Herculeez" Fadipe

Tomasz Jakubiec vs David Ramires

Robert Bryczek vs Mateusz "Pająk" Strzelczyk

Filip Bątkowski vs Krystian "Krycha UFC" Wilczak

Krystian Blezień vs Mateusz Makarowski

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić