To wyznanie żony mistrza łamie serce. "Po prostu druzgocące"

2

Tyson Fury w ostatnich dniach świętował wielkie zwycięstwo nad Deontayem Wilderem. Na świeczniku znalazła się także żona Fury'ego - Paris. W mediach społecznościowych zdecydowała się na bardzo trudne wyznanie.

To wyznanie żony mistrza łamie serce. "Po prostu druzgocące"
Paris Fury (Instagram)

Nie milkną echa triumfu Tysona Fury'ego nad Deontayem Wilderem. Kilka dni temu brytyjski portal przypomniał historię Fury'ego i jego rodziny. Amber Fury, matka Tysona, była w ciąży w sumie czternaście razy. Tylko czworo dzieci przeżyło. Tysona też miał spotkać najgorszy los - w 1988 roku urodził się o trzy miesiące za wcześnie. Lekarze nie dawali mu szans, ale ten zaprzeczył diagnozie .

W piątek natomiast na bolesne wyznanie zdecydowała się małżonka Tysona Fury'ego - Paris. Na Instagramie poinformowała, że po kilku dniach świętowania powróciła z szóstką dzieci do domu w Morecambe. Tyson i Paris cieszą się liczną gromadką pociech, ale przechodzili też przez bardzo trudne chwile.

Już od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę mieć dużą rodzinę - w końcu to jest wpisane w naszą historię, bo moja babcia miała ośmioro dzieci. Z każdym dzieckiem wzrastała moja pewność siebie jako mamy - przyznała Paris w mediach społecznościowych.

A później przeszła do najtrudniejszej części swojego wyznania.

Wiem, że ludzie z zewnątrz widzą naszą wielką rodzinę i zakładają, że nigdy nie mieliśmy problemów z posiadaniem dzieci. Chciałem opowiedzieć trochę o naszej historii, ponieważ nie zawsze była prosta. Niestety, straciliśmy dwoje dzieci, co było po prostu druzgocące dla nas obojga. Moje serce łączy się z każdym, kto również tak samo cierpiał. To coś, czego nigdy tak naprawdę nie przezwyciężę, ale miałem szczęście, że miałam Tysona i resztę mojej rodziny, którzy mnie wspierali - opisała.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z wyrazami wsparcia. Wielu podziękowało Paris za to wyznanie, twierdząc, że jest dla nich wielkim wsparciem i inspiracją.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Skandaliczne zachowanie albańskich kiboli podczas meczu z Polską. W przeszłości już widzieliśmy takie obrazki
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić