Tokio 2020. Padli jak rażeni piorunem. Boli od samego patrzenia

1

Do groźnie wyglądającej sytuacji doszło podczas olimpijskiego turnieju w baseballa. W trakcie meczu fazy grupowej piłkę próbowali złapać dwaj zawodnicy reprezentacji Dominikany. Zderzyli się ze sobą i początkowo wydawało się, że doznali kontuzji.

Tokio 2020. Padli jak rażeni piorunem. Boli od samego patrzenia
Groźna sytuacja na igrzyskach

Baseball wrócił do programu igrzysk po trzynastu latach. W turnieju olimpijskim rywalizuje ze sobą sześć zespołów, które podzielono na dwie grupy. Następnie przeprowadzona zostanie faza play-off.

Groźna sytuacja miała miejsce podczas meczu Dominikany z Meksykiem. Julio Rodriguez i Gustavo Nunez jednocześnie próbowali złapać piłkę wybitą przez meksykańskiego pałkarza Isaaca Rodrigueza.

Zderzenie zawodników na meczu. Groźna sytuacja

Tak bardzo skupili się na zadaniu, że nie widzieli siebie nawzajem. To sprawiło z kolei, że doszło pomiędzy nimi do zderzenia na dużej prędkości. Obaj padli na plac gry jak rażeni piorunem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Początkowo wydawało się, że obaj doznali groźnych urazów. Julio Rodriguez szybko się jednak pozbierał i dokończył mecz. "The Sun" przekazało, że w gorszej sytuacji był Nunez. Zastąpił go rezerwowy, a trener drużyny przyznał, że zawodnik odczuwa ból.

Zdarzenie nie wpłynęło na losy meczu. Dominikana zwyciężyła 1:0 i zajęła drugie miejsce w grupie. W fazie play-off zmierzy się teraz z Koreą Południową.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za zdjęcia! Od byłej sportsmenki trudno oderwać wzrok
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić