Tomasz Adamek szydzi z "Ferrariego". Jest odpowiedź gwiazdy Fame MMA

13

Kamil Łaszczyk zamieni boks na MMA, by na gali Fame 17 zamierzyć się z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Głos na temat tego starcia zabrał Tomasz Adamek, który nie docenił umiejętności gwiazdy freak-fightów. Na mocną opowiedzieć Amadeusza nie musieliśmy długo czekać. Oto co powiedział.

Tomasz Adamek szydzi z "Ferrariego". Jest odpowiedź gwiazdy Fame MMA
Tomasz Adamek szydzi z "Ferrariego". Jest odpowiedź gwiazdy Fame MMA (Instagram)

Gala Fame MMA 17 zbliża się wielkimi krokami. Walką wieczoru ma być starcie Amadeusza "Ferarriego" Roślika z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Ten drugi jest niepokonany na zawodowych ringach. Stoczył ponad 30 walk, we wszystkich triumfował, a jedenaście z nich wygrał przez nokaut.

Mimo sporych sukcesów rywala na ringu bokserskim, Amadeusz pozostaje pewny siebie przed walką z zawodowym sportowcem. Ostatnią walkę Roślik stoczył 5 listopada 2022. Wtedy jego przeciwnikiem był Mariusz Słoński. "Ferrari" nie dał szans oponentowi i pokonał go przed czasem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Gwiazdor Fame MMA przekonuje także, iż zakontraktowana formuła to zupełnie co innego niż boks, dlatego to właśnie on będzie faworytem starcia. W taki scenariusz nie wierzy jeden z najlepszych pięściarzy w historii Polski - Tomasz Adamek, który wyśmiał umiejętności Ferrariego.

No... bum! On nie umie walczyć. On nawet na ulicy by przegrał. Weź, przestań! Na ulicy by nie wygrał. To nie są przeciwnicy do walki w klatce. Łaszczyk wygra przed czasem - ocenił Tomasz Adamek.

Na odpowiedź gwiazdy Fame MMA nie musieliśmy długo czekać. Na swoim Instagramie, na którym śledzi go ponad 500 tysięcy osób, "Ferrari" powiedział, że chętnie zmierzy się z Tomaszem Adamkiem po walce z Łaszczykiem.

Dochodzą mnie słuchy, że po "Leszczyku" to właśnie Tomasz Adamek pcha się w gips - napisał Amadeusz "Ferrari".

Kiedy gala Fame MMA 17? Kto zawalczy?

Dziesięć pojedynków znalazło się w karcie walk nadchodzącej gali Fame MMA 17. Wśród nich będzie m.in. starcie o pas wagi średniej pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Maksymilianem Wiewiórką. Następnie w oktagonie pojawi się aktor Sebastian Fabijański, a w ostatniej walce Amadeusz "Ferrari" Roślik podejmie Kamila "Szczurka" Łaszczyka. Gala odbędzie się w sobotę 3 lutego w Krakowie.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić