Trwa "naprawa" Mariusza Pudzianowskiego. Napięty dzień sportowca

28

Mariusz Pudzianowski stoczył w tym roku dwie walki dla organizacji KSW. Jego ciało potrzebowało odpoczynku, a kibicom zdradził, jak wygląda jakiego powrót do zdrowia.

Trwa "naprawa" Mariusza Pudzianowskiego. Napięty dzień sportowca
Trwa "naprawa" Mariusza Pudzianowskiego. Napięty dzień sportowca (Instagram)

Mariusz Pudzianowski jest wzorem do naśladowania i tytanem pracy. Prowadzi swoją firmę, ale nie zapomina także o aktywności fizycznej. Mimo 44-lat na karku wciąż regularnie walczy dla organizacji KSW. W tym roku stoczył już dwie walki, które wygrał. Ostatnio razem z Łukaszem Jurkowskim zaprezentowali świetne MMA.

Lubię coś robić, realizować się w jakiś sposób. Wstaję wcześnie rano, robię delikatne rozbieganie, bo lubię. Lepiej się po tym czuję i mam dłuższy dzień. Później praca w firmie, gospodarstwie. Jak nie pracuję tak, to inaczej. To wszystko sprawia mi przyjemność. A dopóki jest przyjemność, to człowiek się nie męczy - mówił Pudzianowski w rozmowie z WP SportoweFakty.

Pudzianowski do remontu

Pudzianowski wygląda jak maszyna, ale także on potrzebuje więcej chwil wytchnienia. "Pudzian" musiał zadbać o swoje zdrowie i chwilowo odpuścić cięższe treningi.

Standardowo jadę do Warszawy, potem idę do komory hiperbatycznej i mnie zamrażają. Jeszcze tylko siedem-osiem razy i puszczają mnie na sale. Wieczorem z kolei naświetlanie ręki. Rano zamrożą, a wieczorem podgrzeją i niech się gnaty regenerują - mówi sportowiec na swoim Instagramie.

Mariusz Pudzianowski w profesjonalnym sporcie "siedzi" od ponad 20 lat. Karierę w MMA rozpoczął w 2009 roku od wygranej z Marcinem Najmanem. Od tego czasu stoczył 23 pojedynki - 15 wygrał, 7 przegrał, a 1 został uznany za nierozstrzygnięty. 

Powoli zbliża się do końca swojej sportowej kariery, jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w KSW.

Zobacz także: Australia ogłasza nowe przypadki zakażeń COVID-19. Politycy apelują, by się szczepić, aby uniknąć IV fali
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić