o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Trwa "naprawa" Mariusza Pudzianowskiego. Napięty dzień sportowca

22
Podziel się

Mariusz Pudzianowski stoczył w tym roku dwie walki dla organizacji KSW. Jego ciało potrzebowało odpoczynku, a kibicom zdradził, jak wygląda jakiego powrót do zdrowia.

Trwa "naprawa" Mariusza Pudzianowskiego. Napięty dzień sportowca
Trwa "naprawa" Mariusza Pudzianowskiego. Napięty dzień sportowca (Instagram)
bEBYbayJ

Mariusz Pudzianowski jest wzorem do naśladowania i tytanem pracy. Prowadzi swoją firmę, ale nie zapomina także o aktywności fizycznej. Mimo 44-lat na karku wciąż regularnie walczy dla organizacji KSW. W tym roku stoczył już dwie walki, które wygrał. Ostatnio razem z Łukaszem Jurkowskim zaprezentowali świetne MMA.

Lubię coś robić, realizować się w jakiś sposób. Wstaję wcześnie rano, robię delikatne rozbieganie, bo lubię. Lepiej się po tym czuję i mam dłuższy dzień. Później praca w firmie, gospodarstwie. Jak nie pracuję tak, to inaczej. To wszystko sprawia mi przyjemność. A dopóki jest przyjemność, to człowiek się nie męczy - mówił Pudzianowski w rozmowie z WP SportoweFakty.
bEBYbayL

Pudzianowski do remontu

Pudzianowski wygląda jak maszyna, ale także on potrzebuje więcej chwil wytchnienia. "Pudzian" musiał zadbać o swoje zdrowie i chwilowo odpuścić cięższe treningi.

Standardowo jadę do Warszawy, potem idę do komory hiperbatycznej i mnie zamrażają. Jeszcze tylko siedem-osiem razy i puszczają mnie na sale. Wieczorem z kolei naświetlanie ręki. Rano zamrożą, a wieczorem podgrzeją i niech się gnaty regenerują - mówi sportowiec na swoim Instagramie.

Mariusz Pudzianowski w profesjonalnym sporcie "siedzi" od ponad 20 lat. Karierę w MMA rozpoczął w 2009 roku od wygranej z Marcinem Najmanem. Od tego czasu stoczył 23 pojedynki - 15 wygrał, 7 przegrał, a 1 został uznany za nierozstrzygnięty. 

bEBYbayR

Powoli zbliża się do końca swojej sportowej kariery, jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w KSW.

Zobacz także: Australia ogłasza nowe przypadki zakażeń COVID-19. Politycy apelują, by się szczepić, aby uniknąć IV fali
bEBYbazm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Zzzz
2 miesiące temu
A co z jego wilczurem?
Motosport
2 miesiące temu
Pudzian to Heros pracy. Wzór dla innych sportowców z pederastką przewieszoną i kilogram żelu na glowie
Jak i
2 miesiące temu
Ile znowu dostał do odsiadki
bEBYbazn
Jebać-PIS
2 miesiące temu
Hiperbaryczna to służy do leczenia płetwonurków i nurków co są po wypadkach na głębokosciach i nie przeszli prawidłowej dekompresji a także do rehabilitacji z tym związanych.Komora niskich temperatur to kriogeniczna chyba się redaktorowi poplątało jak często się zdarza na tym dennym portalu....
Krasnal
2 miesiące temu
Niech nie zgrywa celebryty bo niedługo może skończyć w pace za rozróbę jaką zrobił rzeczywiście kultura pierwsza klasa, widły i w pole, a nie rozrabiać styczność miałem raz i nawet nam siedzących koło niego przy powitaniu nie podał ręki a było nas ośmiu widać kulturę chłopek - roztropek 😠😠👎👎👎
Buzianocnik M...
2 miesiące temu
Wzór do naśladowania.... hmmm
Barbara Jonss...
2 miesiące temu
Jestem pełna podziwu dla Pana. Mama musi być dumna z takiego syna. Życzę zdrowia i powodzenia i jak największych wygranych medali dla Polski.
wajdziol
2 miesiące temu
Powinnien sie zamknac w kapsule Hermetycznej ,na jakis Rok. A potem go wylac do sciekow i na pole w gownowozie, niech zasili swoje ranczo.
Jabac najmana
2 miesiące temu
Od kiedy to zawody strongmanow są sportem???chyba że jedzenie koksu wiadrami jest już dziedzina olimpijska to przepraszam
jojtek
2 miesiące temu
niesamowita historyja ojoj nie może być, ciekawe ile pociągnie na tych koksowspomagaczach, olał to
AlojzyBombel
2 miesiące temu
Chyba Hiperbaryczna 🤔
Kolo
2 miesiące temu
"A kibicom zdradził, jak wygląda JAKIEGO powrót do zdrowia" BRAVO
MARIUSZ! 1953...
2 miesiące temu
Brawo Mariusz za wszystko co zrobił sporcie.... dla Polski przecież również. Mam 68 lat i zawsze trenowałem amatorsko sporty siłowe. Mariusz to wzór. Jego to prywatna sprawa... Ale! jakże bym chciał żeby w treningu towarzyszyli mu synowie....
bEBYbazf
Yogi
2 miesiące temu
Ha ha ha - prawka nie oddali jeszcze i teraz na koniku ? Z plotek słyszałem jednak, że żadna szkapa nie dała rady z nim wytrzymać.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić