VDB| 

Tu musiał wkroczyć Marcin Najman. Ula Siekacz rzuciła się na rywala przed MMA-VIP 3

40

Jednym z pojedynków gali MMA-VIP 3, który budzi najwięcej emocji jest starcie kobiety z mężczyzną. Konkretnie chodzi o pojedynek Uli Siekacz z tiktokerem Piotrem MuaBoy'em. Tym razem ciśnienia nie wytrzymała znana arm wrestlerka, która rzuciła się na rywala podczas face-to-face. Do akcji musiał aż wkroczyć Marcin Najman.

Tu musiał wkroczyć Marcin Najman. Ula Siekacz rzuciła się na rywala przed MMA-VIP 3
Marcin Najman rozdziela Ulę Siekacz i Piotra MuaBoy'a (YouTube.com)

Powiedzieć, że MMA-VIP 3 będzie jedyną taką galą w polskim MMA to jakby nic nie powiedzieć. Kolejny już powrót Marcina Najmana, starcia gwiazd telewizji oraz dwa pojedynki kobiet z mężczyznami to coś czego jeszcze nikt w Polsce nie zorganizował.

Wydaje się jednak, że największy ładunek emocjonalny towarzyszy starciu Uli Siekacz z Piotrem MuaBoy'em. Już od momentu ogłoszenia tego starcia pomiędzy tą dwójką wyczuwalna jest "zła krew".

Wystarczy powiedzieć, że MuaBoy podczas konferencji prasowej zdecydował się pokazać rywalce gołe pośladki. To zszokowało całe środowisko. Potem tiktoker przyznał, że ma na walkę jeden cel - po prostu zniszczyć rywalkę.

Jednak podczas ceremonii ważenia to Ula Siekacz nie wytrzymała ciśnienia. Podczas face-to-face rzuciła się z pięściami na Piotra MuaBoy'a i chciała rozstrzygnąć to starcie jeszcze przed wyjściem do oktagonu. Kto wie jakby to się skończyło, gdyby w porę ich nie rozdzielił sam Marcin Najman.

Te wydarzenia tylko pokazują, że ta walka podczas MMA-VIP 3 będzie niezwykle interesująca. Warto przyznać, iż mimo starcia kobiety z mężczyzną pojedynek będzie rozgrywany w podobnej wadze - MuaBoy wniósł na wagę 73,6 kilograma, natomiast Ula Siekacz równo 70 kilogramów.

W walce wieczoru gali MMA-VIP 3 zmierzą się Marcin Najman i Ryszard Szczena. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 29 października, w Częstochowie. Transmisja dostępna będzie wyłącznie w pay-per-view.

Zobacz także: Mistrzyni olimpijska rozgrzała internautów! Była na rajskich wakacjach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić