aktualizacja 

Ujawnił, ile miał dostać za walkę. Zawrotną sumą przebił wszystkich

4

Wydawało się, że Jacek Graniecki, znany jako Tede, otrzymał największą ofertę w historii freak fightów. Po jego słowach okazało się jednak, że inny raper zgarnąłby większą sumę, gdyby tylko zdecydował się na występ. Kwota, którą ujawnił, wręcz przyprawia o zawrót głowy.

Ujawnił, ile miał dostać za walkę. Zawrotną sumą przebił wszystkich
Na zdjęciu: Quebonafide (Facebook)

Takiego "transferu" chyba nikt się nie spodziewał. Clout MMA postanowiło powiększyć grono współpracowników i zdecydowało się sięgnąć po Jacka Granieckiego, znanego jako Tede.

Raper w ostatnim czasie zawiązał już współpracę z Krzysztofem Stanowskim, a teraz postanowił pójść dalej. To właśnie on był w gronie prowadzących panel podczas ostatniej konferencji prasowej i przyznał wówczas, że najprawdopodobniej nie zobaczymy go w oktagonie.

W jednym wywiadzie Tede zdradził już, że jedna z organizacji zgodziła się, by wyszedł do walki za milion euro (4,3 mln złotych), ale nie zgodziła się druga strona. Z kolei teraz okazuje się, że nie była to największa oferta w historii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Radosław Majdan chciałby, aby powstał o nim film?

Fanpage Hype na Facebooku opublikował informację dotyczącą oferty dla Granieckiego. Dodatkowo został umieszczony komentarz z informacją, że to największa oferta w historii. Wówczas głos zabrał inny raper, a mianowicie Kuba Grabowski, znany jako Quebonafide.

"Ja dostałem 6 jakby co" - odpisał "Quebo", czym przekazał, że to mu zaoferowano dotychczas największe pieniądze za potencjalną walkę.

Quebonafide jest znacznie popularniejszą osobą od Tede. Mimo że w 2022 roku zakończył karierę muzyczną, to jego utwory wciąż słucha rzesza fanów, która jest zdecydowanie bardziej pokaźniejsza niż u drugiego z wymienionych raperów. Stąd też nie dziwi, że był on przekonywany do udziału we freak fightach.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić