VDB| 

Umarła, jedząc hot-dogi. Straszna śmierć nadziei sportu

102

Do strasznego w skutkach wypadku podczas konkursu jedzenia hot-dogów doszło w USA. 20-letnia Madelyn Nicpon wzięła udział w tych nietypowych zawodach. Skończył on się jednak tragicznie, bowiem młoda kobieta zadławiła się i zmarła. Uchodziła za jedną ze zdolniejszych zawodniczek lacrossee.

Umarła, jedząc hot-dogi. Straszna śmierć nadziei sportu
(Instagram)

Madelyn Nicpon była bardzo znana na Uniwersytecie Tufts. Uchodziła za bardzo dobra studentkę oraz zawodniczkę lacrosse. Niestety zmarła w makabrycznych okolicznościach. Wszystko za sprawą udziału w charytatywnym konkursie jedzenia hot-dogów.

20-latka postanowiła włączyć się do tej nietypowej zabawy. W jej trakcie się zakrztusiła i na skutek tego straciła przytomność. Ratownicy od razu włączyli się do udzielenia pomocy Madelyn Nicpon, jednakże na niewiele to się zdało. Zawodniczkę przewieziono najpierw do szpitala w Cambridge, a następnie do Bostonu. Żaden z tych ośrodków ostatecznie nie był w stanie jej pomóc i Amerykanka zmarła.

Ta śmierć mocno dotknęła lokalną społeczność. W kulminacyjnym momencie, tysiące osób czuwały w okolicach Uniwersytetu Tufts, aby uczcić pamięć 20-latki. Nie zabrakło również wzruszających pożegnań w mediach społecznościowych.

Lokalna policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Jednakże ich ustalenia na ten moment potwierdzają wersję tragicznego w skutkach wypadku podczas konkursu jedzenia hot-dogów. W amerykańskich mediach zwrócono uwagę, że to kolejny podobny wypadek. W 2017 roku w Sacred Heart University w Connecticut zmarła Caitlin Nelson, która zakrztusiła się w konkursie jedzenia naleśników.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za strzał najpiękniejszej golfistki na świecie!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić