Brutalnie zakpili z Anny Lewandowskiej

38

Anna Lewandowska postanowiła wytypować finał Superpucharu Hiszpanii przy okazji wizyty w telewizji TV3. Jej przewidywania kompletnie się nie sprawdziły, wobec czego internauci nie mieli dla niej litości. Zwłaszcza, gdy po 10 minutach Real Madryt prowadził z FC Barceloną 2:0, a obie bramki zdobył Vinicius Junior.

Na zdjęciu: Vinicius Junior i Anna Lewandowska (fot. Instagram)

Standardowo w połowie pierwszego miesiąca nowego roku rozegrano mecze w ramach Superpucharu Hiszpanii. W finale ponownie znaleźli się Real Madryt i FC Barcelona. Pierwszy z wymienionych klubów wyeliminował Atletico po dogrywce (5:3), a drugi Osasunę Pampeluna (2:0).

W poprzednim sezonie w finale górą była Duma Katalonii, która zwyciężyła 3:1. Tym razem taki wynik był po pierwszej połowie, ale prowadził Real. Klasycznego hat tricka skompletował Vinicius Junior, a dla Barcy piękną bramkę zdobył Robert Lewandowski. Po zmianie stron padł już tylko jeden gol, swojego rywala dobili Królewscy, a konkretnie Rodrygo Goes.

Tym samym w internecie szybko rozpoczęły się żarty z Anny Lewandowskiej. Wszystko z uwagi na jej przedmeczowy typ, który wskazywał na triumf Dumy Katalonii.

- Myślę, że Barcelona wygra 3:1. Robert strzeli dwa gole - powiedziała trenerka w rozmowie z hiszpańską telewizją TV3.

Na jej słowa przy stanie 2:0 dla Realu zareagował słynny profil na platformie X (dawniej Twitter), na którym pojawiają się piłkarskie żarty. Przy okazji udostępnienia typu Lewandowskiej zadano również pytanie.

"Vini Jr. jest jej mężem?" - brzmiał wpis, który obejrzało ponad 1,4 miliona użytkowników.

Ostatecznie jednak dokładnie dwóch goli nie zdobył żaden z zawodników. Tym samym Lewandowska kompletnie przestrzeliła swoje typy na to spotkanie, a przy tym rozbawiła internautów.