Wcześniej córka Adama Małysza mogła mieć wątpliwości. Teraz wszystko jest jasne

24

Jeśli Karolina Małysz czyta komentarze pod swoimi zdjęciami, to znajdzie w nich odpowiedź na ważne pytanie. Jeden z fanów nie ma wątpliwości, do kogo podobna jest córka Adama Małysza.

Wcześniej córka Adama Małysza mogła mieć wątpliwości. Teraz wszystko jest jasne
Karolina Małysz. Fot. Instagram (Instagram)

Popularność Karoliny Małysz na Instagramie jest coraz większa. Obecnie jej profil śledzi już ponad 20 tys. osób. Zainteresowanie jest tym większe, że coraz więcej uwagi media poświęcają ślubowi, który już niedługo córka Adama Małysza weźmie ze swoim wieloletnim narzeczonym.

Karolina Małysz była i jest mocno związana ze swoimi rodzicami. W dzieciństwie przez całe miesiące z pewnością tęskniła za ojcem, gdy ten rywalizował w konkursach Pucharu Świata albo przebywał na zgrupowaniach reprezentacji Polski. Wówczas wychowywaniem córki zajmowała się przede wszystkim Izabela Małysz.

Z pewnością Karolina niejednokrotnie zastanawiała się, czy jest bardziej podoba do taty czy mamy. Jeśli miała jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie, to wystarczy, że przeczyta komentarze pod swoim zdjęciami na Instagramie. Fani są przekonani. Karolina Małysz jest bardzo podobno do swojego ojca.

"Cały ojciec... wykapany Adam" - tak jedno ze zdjęć Karoliny Małysz skomentował jej fan. Zgadzacie się z taką opinią? Spójrzcie na fotografię córki i jedno ze zdjęć Adama Małysza:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego, Adam Małysz pozostał przy swojej ukochanej dyscyplinie. Obecnie jest dyrektor sportowym w PZN do spraw skoków i kombinacji norweskiej. Aktualnie przebywa w Planicy, gdzie od czwartku do niedzieli skoczkowie rywalizują w finałowych konkursach sezonu 2020/2021.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Floyd Mayweather Jr ćwiczy, a pieniądze lecą z nieba
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić