Wielka bójka piłkarzy. Wszystko przez skandaliczny gest

19

Derbowy mecz Internacional z Gremio w lidze brazylijskiej zakończył się ogromnym skandalem. Na murawie doszło do bójki piłkarzy.

Bójka w meczu ligi brazylijskiej (twitter.com/BrasileiraoP_EN) (Twitter.com)

Internacional pokonał w derbowym meczu Gremio (1:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu w 40. minucie zdobył Taison. O tym starciu zrobiło się głośno na całym świecie, ale nie za sprawą kwestii sportowych. Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do ogromnego skandalu.

Wszystko przez skandaliczny gest piłkarzy Internacional. Postanowili oni świętować zwycięstwo wznosząc w górę papierowe trumny z herbem drużyny rywali. A gdy zawodnicy Gremio to dostrzegli, hamulce zupełnie im puściły.

Na murawie doszło do wielkiej bójki z udziałem piłkarzy obu drużyn. Ochrona była bezradna wobec tych wydarzeń. Zawodników udało się dopiero uspokoić po 15 minutach, kiedy na boisko wkroczyła policja.

To nie pierwsza w ostatnim czasie afera w lidze brazylijskiej. Kilka dni temu wściekli kibice Gremio, po jednym z nieuznanych goli, zdemolowali stanowisko VAR.