Jakub Artych
Jakub Artych| 

Wielka gwiazda wróci do KSW? Są nowe informacje

0

29-letni Roberto Soldić był jedną z największych gwiazd federacji KSW. Po odejściu od polskiego giganta, jego kariera nie potoczyła się zgodnie z planem. Czy Chorwat może wrócić do KSW?

Wielka gwiazda wróci do KSW? Są nowe informacje
Wielka gwiazda wróci do KSW? Są nowe informacje (GETTY, NurPhoto)

Roberto Soldić przed podpisaniem kontaktu z ONE Championship świetnie radził sobie w KSW. W szeregach polskiej organizacji 28-latek siał postrach w klatce, a siłę jego pięści boleśnie odczuli m.in. Mamed Chalidow, Borys Mańkowski czy Michał Materla.

W 2022 roku "Robocop" zdecydował się jednak nie przedłużać kontaktu z Konfrontacją Sztuk Walki, opuszczając ją jako mistrz wagi półśredniej i średniej.

Ze względu na dokonania Roberto Soldicia jeszcze pod sztandarem KSW polscy kibice chętnie śledzą jego dalsze losy. Niestety, jak na razie nie radzi sobie on jednak zbyt dobrze w szeregach organizacji ONE Championship.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pod Siatką: Kanada naciskała, ale Polacy pokazali charakter. Zobacz kulisy meczu

Soldić znów w KSW?

Coraz głośniej mówi się o tym, że Chorwat mógłby wrócić do KSW. Ile jest w tym prawdy? Głos w tym temacie zabrał Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji.

Z samym Roberto nie gadałem, szanuję to że ma managera i rozmawiałem z Ivanem Dijakoviciem. Tak przy okazji różnych innych tematów. Od słowa do słowa ten temat zszedł na Solidicia. Powiedziałem, że jeżeli ta sytuacja u nich się przedłuży i będzie miał możliwość wyjścia z ONE FC to na tę chwilę mogę zadeklarować, że klatka KSW jest dla niego otwarta - powiedział w rozmowie z MyMMA.pl.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić