LAK| 

Wielki dzień w życiu Boruców. Bramkarz Legii wszystko zdradził

23

Sara i Artur Borucowie nie kryją się ze swoim szczęściem. Chętnie wrzucają zdjęcia pociech do sieci. Bramkarz pochwalił się ważnym dniem w życiu rodziny. Jego post na Instagramie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wielki dzień w życiu Boruców. Bramkarz Legii wszystko zdradził
Artur i Sara Borucowie (Instagram)

Artur i Sara Borucowie są, obok Lewandowskich oraz Szczęsnych, jedną z najpopularniejszych polskich par ze świata piłki nożnej. Obserwują ich bacznie rzesze fanów. To nie tylko miłośnicy sportu, ale i użytkownicy portali plotkarskich.

Borucowie na nudę narzekać nie mogą. Zwłaszcza, że są rodzicami trójki dzieci. Nie kryją się z rodzinnym szczęściem. Często chwalą zdjęciami ze swoimi pociechami. O ile ich córki nie są już brzdącami, para wciąż może cieszyć się najmłodszymi latami dorastającego syna.

Wielki dzień u Boruców

Noah jest niewątpliwie oczkiem w głowie dumnych rodziców. O tym mogliśmy przekonać się w czwartkowy poranek, gdy Artur Boruc na swoim Instagramie zamieścił wpis o synu. Zrobił to z okazji trzecich urodzin malucha.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, mój przyjacielu - napisał Boruc w języku angielskim, dodając zdjęcie uroczego dziecka.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci składali życzenia synowi Artura Boruca.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trwająca umowa Artura Boruca z Legią Warszawa kończy się wraz z aktualnym sezonem. Co dalej? Portal sport.pl dotarł do kilku pomysłów na rozwiązanie tej sytuacji.

Doniesienia mówią o pożegnaniu z kibicami podczas ostatniego meczu sezonu z Cracovią. Inną opcją jest organizacja meczu towarzyskiego z udziałem przyjaciół Artura Boruca z czasów całej kariery, a więc takich z klubów jak Celtic czy Southampton. Do spotkania mogłoby dojść w wakacje.

Zobacz także: Obejrzyj także: Gracz Barcelony zachował się jak Ronaldo
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić