Wielki hit przed Pudzianowskim. Sportowiec na budowie

3

Pojedynek dwóch największych gwiazd w historii organizacji będzie walką wieczoru nadciągającej gali XTB KSW 77, która zaplanowano na 17 grudnia w Arenie Gliwice. Mariusz Pudzianowski skupia się na treningach, ale także innych swoich biznesach. W poniedziałkowy poranek pojawił się na budowie.

Wielki hit przed Pudzianowskim. Sportowiec na budowie
Wielki hit przed Pudzianowskim. Sportowiec na budowie (AKPA)

Walka Mariusz Pudzianowski - Mamed Chalidow będzie jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym, wydarzeniem w historii polskiego MMA. Dwie legendy KSW zmierzą się ze sobą na ostatniej tegorocznej gali - XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice.

Mamed Chalidow wróci do klatki po dotkliwej porażce z rąk Roberto Soldicia. Chorwat znokautował ikonę polskiego MMA na KSW 65 w grudniu ubiegłego roku, a lekarze operujący zawodnika z Olsztyna odradzali mu kontynuowanie sportowej kariery. Ambicja jednak nie pozwoliła 42-latkowi na ostateczne odwieszenie rękawic na kołku.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)

W lepszej sytuacji jest Pudzianowski, który w ostatnim pojedynku w efektowny sposób pokonał inną legendę - Michała Materlę. Przed starciem z Chalidowem, "Pudzian" nie zmienia rytmu pracy. Cały czas treningi łączy z innymi obowiązkami zawodowymi. W poniedziałkowy poranek najpierw zrobił 30 minutowy trening, a potem pojechał na budowę.

Poranny trening zrobiony i już jestem na załadunku. Panie demolka, ładujemy się, wstawaj pan - śmieje się Pudzianowski. - Obuwie sportowe, trochę piachu naleciało, ale cóż. Trzeba parę kursów zrobić, a potem na 12:30 pojechać do Warszawy - powiedział "Dominator".

Pudzianowski. Ciężka praca i duży majątek

Mariusz Pudzianowski to żywa legenda polskiego sportu. Choć ma już 45 lat, nie stroni od ciężkiej pracy, która zaprowadziła go na sam szczyt. Jest jednym z najlepszych i najbogatszych sportowców w Polsce. Portal therichest.com kilka lat temu oszacował wartość całego majątku "Pudziana" na 8 milionów dolarów. Na tę kwotę składać się mają oszczędności, flota ciężarówek, samochody osobowe oraz nieruchomości.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić