VDB| 

Wielkie rozstrzygnięcie na Prime Show MMA. To najgorszy zawodnik w Polsce?

17

Na gali Prime Show MMA 4 doszło do walki dwóch influencerów, którzy chociaż są już dowiadczeni we freak fightach, to nigdy nie wygrali. Można było spodziewać się wielkich grzmotów i tak też było. Czy poznaliśmy najgorszego zawodnika w Polsce?

Wielkie rozstrzygnięcie na Prime Show MMA. To najgorszy zawodnik w Polsce?
Patryk "Robalini" Śliwa najgorszym freak fighterem w Polsce? (Twitter)

Popularność freak fightów w Polsce szokuje. Coraz więcej influencerów próbuje swoich sił w MMA, ale okazuje się, że ta dyscyplina jednak nie jest dla wszystkich. Na przestrzeni lat jest grono zawodników, którzy nie zaznali wygranej i starcie takich postaci zobaczyliśmy na Prime Show MMA 4.

Wielkie rozstrzygnięcie

Organizatorom udało się doprowadzić do walki Patryka "Robaliniego" Śliwy z Tomaszem Olejnikiem. Obaj od dawna są znani fanom freak fightów, ale do tej pory byli oni bardziej "mięsem armatnim". Teraz postanowiono doprowadzić do ich walki, aby w końcu, któryś z nich mógł poczuć się wygranym.

"Robalini" od raz chciał przenieść walkę do parteru. To jednak mu się nie udało. Nawet więcej, za tę próbę zapłacił wielką cenę. W próbie obalenia otrzymał kilka ciosów na głowę od Tomasza Olejnika i to go poważnie zamroczyło.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Olejnik już tej szansy nie wypuścił z rąk. Po serii ciosów Patryk Śliwa osunął się na matę, a tam jeszcze rywal go dobijał. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i po niespełna minucie zakończył pojedynek.

Ekskluzywne grono

Patryk "Robalini" Śliwa jest w tym momencie w gronie zawodników, którzy nadal są bez wygranej. Trzeba przyznać, iż to zestawienie może robić wrażenie. Znajdują się w nim bowiem potężni influencerzy. Na czele tej grupy są m.in. Sylwester Wardęga, Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski czy Jacek Murański.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Obrzydliwe uczucie". Mamed Chalidow wskazał największy błąd w karierze

Co ciekawe, we freak fightach wygrane nie oznaczają wielkiej kariery na tych wydarzeniach. Wspomniana trójka, mimo iż sportowo prezentuje się fatalnie to potrafi zrobić show na konferencjach i wydarzeniach promocyjnych. Dzięki temu regularnie otrzymują propozycję kolejnych walk.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić