VDB| 

Willa za 15 mln zł. Zobacz, nową siedzibę włodarzy Fame MMA

14

Włodarze Fame MMA - Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola - pokazują, że wiedzą jak się robi biznes. Zainwestowali w nowy projekt internetowy GOATS, który z miejsca podbił serca polskich internautów. Teraz natomiast zaprezentowali swoją nową ambasadę o wartości 15 mln zł.

Willa za 15 mln zł. Zobacz, nową siedzibę włodarzy Fame MMA
Ambasada GOATS za 15 mln zł (YouTube)

Powiedzieć, że projekt GOATS z przytupem wszedł na scenę polskiego Youtube'a to jakby nie powiedzieć nic. Kanał, którego założycielami są legendy interntetu Michał "Boxdel" Baron, Wojciech Gola, Kacper Błoński, Sylwester Wardęga oraz Piotr "Izak" Skowyrski był skazany na sukces i tak też się dzieje. To jednak dopiero początek.

Boxdel i Gola pokazali willę za 15 mln zł

O tym, że GOATS będzie się rozwijał mówiono od dawna. Plotki dotyczące siedziby tego projektu od dawna mówiły o czymś dużym. Jednak takiej skali inwestycji nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że jest to prawdziwa willa w okolicach Warszawy.

Powierzchnia ambasady GOATS to 1500 mkw. Natomiast ogród to już niemal 10 000 mkw. W środku tej siedziby znajdziemy basen, profesjonalną montażownie, profesjonalne studia nagrań (m.in. do Aferek czy podcastów) czy prywatny klub muzyczny. Nie może więc dziwić ogromna wartość tej nieruchomości. Rynkowo jest ona wyceniona na 15 mln zł. Teraz tutaj urzędować będą włodarze Fame MMA wraz z innymi uczestnikami projektu.

GOATS przejmuje willę po Warsaw Shore

Jak się okazuje, willa jest już znana w polskim showbiznesie. We vlogu, na którym pokazano imponującą nieruchomość Sylwester Wardęga wyjawił jej mroczną przeszłość. Ta jest blisko związana z jednym z włodarzy Fame MMA.

- Będziemy z wami szczerzy. Jest tutaj jedna smutna historia, ale to jest takie nawiązanie do tego, z czego się wywodzi Wojtek Gola. Przed nami ten dom miało Warsaw Shore - zdradził Wardęga.

Niemniej warto zwrócić uwagę na to, iż GOATS reklamowani byli jako nowość w polskim internecie. Ich kontent miał trafiać do dojrzałego widza, który obecnie nie ma zbyt dużego wyboru na Youtube jeżeli chodzi o materiały rozrywkowe. Natomiast zainwestowanie w ogromną willę to nic innego jak ruch znany chociażby z EKIPY czy Teamu X. Pozostaje więc czekać na to czy projekt GOATS będzie się rozwijał w zapowiadanym kierunku czy pójdzie bezpieczną, wcześniej utartą już ścieżką.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić