Żona Krychowiaka szaleje w Paryżu. Piękna stylizacja Celii

15

Celia Krychowiak słynie z zamiłowania do mody. Jej ukochanym miejscem jest Paryż, w którym zaprezentowała nową kreację. Pod wrażeniem był sam Grzegorz.

Żona Krychowiaka szaleje w Paryżu. Piękna stylizacja Celii
Żona Krychowiaka szaleje w Paryżu. Piękna stylizacja Celii (Instagram)

Celia Krychowiak to jedna z najpopularniejszych WAGs w Polsce. Od dekady jest w związku z Grzegorzem należącym do czołówki piłkarzy reprezentacji. Połączyło ich zamiłowanie do mody i podróży. Oboje kochają luksus, nie szczędzą pieniędzy na drogie ubrania.

Celia większość czasu przebywa w Rosji, gdzie obecnie występuje jej mąż. W przerwie między sezonami 28-latka zdecydowanie więcej jednak podróżuje. Teraz zawitała do Paryża, w którym pokazuje się w nowych stylizacjach.

Nowa stylizacja Celii. Fani zachwyceni

Na najnowszym zdjęciu pokazała się w czarnej dopasowanej sukience oraz czarnych butach. Do tego Celia dołączyła popularne w tym sezonie okulary. Całość ubioru wygląda fantastycznie, a pod wrażeniem stylizacji 28-latki jest sam Grzegorz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Kocha modę, jest to coś, co sprawia jej ogromną przyjemność. Teraz może to połączyć z biznesem. Robi kreacje, pokazuje ludziom, jak można wyglądać w garniturze. Jeżeli ktoś to doceni i mu się spodoba, będę się bardzo cieszył - mówił o swojej żonie Krychowiak w rozmowie z "Super Expressem".

Francuska modelka i zawodnik Lokomotiwu Moskwa są w związku od 10 lat. Para zaręczyła się w 2017 roku, a dwa lata temu wzięła ślub.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Mamed Chalidow nie przestaje zaskakiwać swoich fanów
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić