Wpis Marty Kubackiej robi furorę. Kibice popędzili z gratulacjami

50

Marta Kubacka zmieściła wpis w mediach społecznościowych po tym, gdy Dawid Kubacki sięgnął po brązowy medal igrzysk olimpijskich. Padło określenie, które kibice skoków dobrze kojarzą.

Wpis Marty Kubackiej robi furorę. Kibice popędzili z gratulacjami
Marta Kubacka z Dawidem (screen Instagram) (Instagram)

Piękny dzień dla polskiego sportu. Dawid Kubacki zdobył w Zhangjiakou brązowy medal igrzysk olimpijskich - w rywalizacji na skoczni normalnej. Na półmetku był ósmy, ale w drugiej serii kapitalnie zaatakował i awansował na olimpijskie podium.

Wielką niespodziankę po sukcesie przygotowała mu telewizja Eurosport. Kubacki został zaproszony do wywiadu po zawodach, a na końcu mógł porozmawiać ze swoją żoną, Martą.

Kochanie, bardzo ci gratuluję, jestem z ciebie bardzo dumna. Wszyscy mocno trzymaliśmy za ciebie kciuki i wszyscy ciebie bardzo pozdrawiamy - przekazała małżonka.

Marta Kubacka zamieściła również wpis w mediach społecznościowych. Choć na Twitterze nie prowadzi konta pod imieniem i nazwiskiem, nie ma wątpliwości, że to jej profil.

Tata Zuzanny na właściwym miejscu! - napisała, a tweet uzyskał blisko 1400 polubień.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Tata Zuzanny" to określenie, które na dobre przylgnęło do naszego skoczka. Nie tylko dlatego, że faktycznie jest ojcem Zuzanny. Także dlatego, że gdy jego córka przyszła na świat, komentator Przemysław Babiarz często właśnie tak mówił o Dawidzie, gdy ten zasiadał na belce przed kolejnymi skokami. Na tyle często, że to sformułowanie powtarzane jest również teraz.

Pod wpisem Marty Kubackiej pojawiło się mnóstwo gratulacji od kibiców dla jej męża. "Niesamowita historia stworzona przez "Tatę Zuzanny" - napisał jeden z nich.

Zobacz także: COVID-19 wpływa na Igrzyska w Pekinie. Tracimy szansę na medal?
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić