aktualizacja 

Wszystko się nagrało. Znana dziennikarka zaliczyła wpadkę na wizji

222

Diletta Leotta wzięła udział w jednym z dziwacznych programów we włoskiej telewizji. W nim spektakularnie przewróciła się na oczach wielu kamer.

Wszystko się nagrało. Znana dziennikarka zaliczyła wpadkę na wizji
Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskiej telewizji (Twitter, DeaChannelTV)

Nie ma sensu ukrywać, że na początku kariery Dileta Leotta zdobyła popularność głównie ze względu na nieprzeciętną urodę. Później Włoszka przekonała jednak, że ma do zaoferowania widzom więcej niż tylko możliwość podziwiania jej piękna. W telewizji DAZN prowadzi autorski program, w którym spotyka się z gwiazdami sportu i odkrywa ich sekrety. Leotta odwiedziła z kamerą między innymi Jose Mourinho, Ciro Immobile czy Luciano Spallettiego.

Dileta Leotta napisała również książkę, w której opisała swoje podejście do rozwoju osobistego. Prowadzi spotkania z fanami nie tylko we Włoszech, ale również między innymi w krajach bałkańskich.

Dlatego pewnym zaskoczeniem był ostatni występ Leotty w dziwnym programie we włoskiej telewizji. Ceniona za profesjonalizm dziennikarka odpowiedziała źle na jedno z pytań prowadzących i została oblana płynem, przypominającym konsystencją kisiel. Tak zaczęło się osobliwe przedstawienie.

Leotta wywinęła orła

Przemoczona dziennikarka zaczęła gonić za prowadzącymi i ciskać w nich mazią. Nie dała się przekonać do ponownego zajęcia miejsca, co w butach na wysokich obcasach nie było najlepszym pomysłem.

W pewnym momencie Diletta Leotta spektakularnie przewróciła się na śliskiej scenie. Krótkie przerażenie zmieniło się w salwy śmiechu, kiedy okazało się, że pochodzącej z Sycylii reporterce nie stało się nic poważnego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Diletta Leotta promuje aktywność fizyczną i na dowód sprawności sama poradziła sobie z podniesieniem na równe nogi. Swoją wpadkę przyjęła z uśmiechem i dystansem. Można było nawet odnieść wrażenie, że bawi się zdecydowanie lepiej niż inni goście programu, którzy byli zagrożeni pobrudzeniem się.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić