VDB| 

Wywołał ogromną aferę. Po roku dostał pracę w telewizji

16

Świat sportu pod koniec minionego roku żył aferą z udziałem amerykańskiego trenera. Ten po jednym z meczów zaszalał w klubie nocnym, kiedy jego żona zajmowała się w domu wnukami. Wówczas zapłacił za to utratą pracy, teraz jednak znów znalazł zatrudnienie. Szokujące jest to, gdzie go zatrudniono.

Wywołał ogromną aferę. Po roku dostał pracę w telewizji
Amerykański trener podczas erotycznego tańca (Twitter.com)

Zachowanie amerykańskiego trenera wstrząsnęło światem sportu. Szkoleniowiec Jacksonville Jaguars - Urban Meyer - postanowił umilić sobie czas po kolejnej przegranej prowadzonej przez siebie drużyny. Jak można zobaczyć, znany szkoleniowiec korzystał z uroków nocnego życia.

Zabawiał się z nieznajomą kobietą

Ekipa Jacksonville Jaguars fatalnie rozpoczęła miniony sezon NFL. Jednak jeszcze bardziej skandaliczne było zachowanie ich trenera Urbana Meyera. Ten po tym jak jego drużyna zanotowała czwartą porażkę z rzędu, postanowił umilić sobie czas w klubie nocnym.

W lokalu trener prezentował lepszą skuteczność niż jego podopieczni na boisku. Media społecznościowe obiegło nagranie jak poddał się on erotycznemu tańcowi z nieznajomą kobietą. Jeszcze większy skandal wywołało to, że w tym czasie jego małżonka opiekowała się wnukami w ich domu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Szybki powrót do świata sportu

Po tym nagraniu trener zarówno wydał specjalne oświadczenie, jak i zdecydował się odpowiadać na pytania dziennikarzy. To jednak na niewiele się zdało. Niedługo później stracił on pracę w Jacksonville Jaguars i wydawało się, że w "efektowny" sposób zakończył karierę w futbolu amerykańskim. Wystarczy powiedzieć, iż prowadzona przez niego ekipa w 13 meczach zaliczyła aż 11 porażek.

Zobacz także: Fame MMA niczym UFC?

Jednak nic bardziej mylnego. Po niespełna roku otrzymał kolejną pracę. Szokujące jest to, że na zatrudnienie trenera zdecydowała się telewizja FOX. Będzie on analitykiem w programie "Big Noon Kickoff". Będzie on tam zajmował się analizowaniem tego, co działo się w najważniejszych meczach niezwykle popularnej w USA ligi uniwersyteckiej NCAA.

Powrót do telewizji. Urban Meyer już pracował jako analityk w programie "Big Noon Kickoff". Miało to miejsce w latach 2019-2020. Później przerwał tę działalność na rzecz trenowania ekip NFL.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić