"Z całym szacunkiem". Kołtoń odpowiedział Borkowi

12

Sporo szumu w mediach społecznościowych wywołały ostatnie słowa Mateusza Borka, który wypowiedział się na temat Kanału Sportowego i jego konkurencji. Zareagował m.in. Roman Kołtoń, autor kanału Prawda Futbolu.

"Z całym szacunkiem". Kołtoń odpowiedział Borkowi
Na zdjęciu: Roman Kołtoń, Mateusz Borek (YouTube, Kanał Sportowy, Meczyki)

Kanał Sportowy w ostatnich miesiącach notuje spore spadki. To efekt odejścia z projektu Krzysztofa Stanowskiego, który postawił na swoje i otworzył Kanał Zero. Podczas gdy Stanowski świętuje wielki sukces (ponad 29,5 miliona wyświetleń materiałów na Kanale Zero w zaledwie kilka dni), wyświetlenia na Kanale Sportowym lecą w dół. To spore zmartwienie dla Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Macieja Wandzla, do których należą udziały w spółce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: zjawiskowa bramka w meczu kobiet. Co za "piętka"!
My walczymy o swoje, mamy swoje kłopoty, natomiast mocno pragniemy was przekonać, że żyjemy i mamy zamiar walczyć. Mamy swoje pomysły, one będą bardziej nakierowane na sport - mówił niedawno Tomasz Smokowski podczas jednego z "Hejt Parków".

Kierunek wskazany przez Smokowskiego potwierdził też Mateusz Borek. Ten, pytany przez kanał Fansportu na YouTube, o opinię na temat Kanału Zero, przyznał, że nie traktuje tego projektu jako konkurencji.

Tak naprawdę naszą konkurencją to są Meczyki, Weszło TV, Viaplay, Canal+ Sport, TVP Sport, Prawda Futbolu Romka Kołtonia, Tomek Ćwiąkała. To jest segment, w którym funkcjonujemy. Wydaje mi się, że takie porównywanie oglądalności kanału, który ma szerokie spektrum tematyczne do kanału, który tak naprawdę zajmuje się sportem, jest nieuczciwe - mówił.

W poniedziałek Borkowi odpowiedział wymieniany przez niego Roman Kołtoń, autor kanału Prawda Futbolu.

Z całym szacunkiem dla analizy rynku YouTube Mateusza Borka, ale Kanał Sportowy to projekt multidyscyplinarny, gdzie tyleż życie społeczne, co celebryci mają swój wymiar. A Prawda Futbolu na YT to KANAŁ TEMATYCZNY, który zawsze będzie miał sens - napisał dziennikarz, który w przeszłości wielokrotnie współpracował z Borkiem - czy to na stanowisku komentatorskim, czy w telewizyjnym studiu.

Zobacz wpis Romana Kołtonia:

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić