Zakopała topór wojenny z byłym mężem?! Wymowny wpis Justyny Żyły

133

Justyna i Piotr Żyła nie są już małżeństwem od trzech lat, jednak wielokrotnie prali brudy byłego związku w mediach społecznościowych. Teraz ich relacje wydaje się być dużo lepsze. Świadczy o tym najnowszy wpis Justyny.

Zakopała topór wojenny z byłym mężem?! Wymowny wpis Justyny Żyły
Zakopali topór wojenny?! Wymowny wpis Justyny Żyły (Instagram)

W 2018 roku polskie media obiegła informacja o rozpadzie małżeństwa Piotra Żyły. Na tym jednak się nie skończyło. On i była żona zaczęli toczyć wojnę w mediach i portalach społecznościowych.

Justyna nie widziała problemu w tym, aby prywatne brudy wywlekać na światło dzienne. Krytykowała Piotra za brak wsparcia i zainteresowania nad wspólnymi dziećmi. - Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy - skomentowała Justyna Żyła.

Na oskarżenia byłej żony odpowiadał także skoczek narciarski, który przyznał m.in., że Justyna wybiła mu szybę w aucie. Wszystko wskazuje jednak na to, że topór wojenny został zakopany. Dowodem na to są miłe słowa, które celebrytka napisała w kierunku byłego męża.

Na Instagramie Justyna pokazała córkę na sali treningowej i dodała wymowny wpis. "No, no, ojciec, twoja krew".

Justyna Żyła gwiazdą Instagrama

Justyna Zyła jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Najczęściej pokazuje posiłki, jakie przyrządza swoim pociechom, bo właśnie kulinaria to jej największe hobby. Czasami pokazuje też, jak rodzina spędza wolne chwile.

Zobacz także: Szczepienia przeciw COVID. Czy pracodawca może sprawdzić, czy się zaszczepiłeś?
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić