Zamieszanie w polskim MMA. Znany trener krytykuje Łukasza Jurkowskiego

6

Nie jest tajemnicą, że trener Mirosław Okniński i Łukasz Jurkowski żyją ze sobą jak pies z kotem. Pierwszy z nich w mediach postanowił zaatakować "Jurasa".

Zamieszanie w polskim MMA. Znany trener krytykuje Łukasza Jurkowskiego
Zamieszanie w polskim MMA. Znany trener krytykuje Łukasza Jurkowskiego (Instagram)

Mirosław Okniński od wielu lat jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych trenerów w naszym kraju. Pod jego batutą pracowali w przeszłości Marcin Najman czy Mariusz Pudzianowski. Obecnie pod jego skrzydłami pracują między innymi Szymon Kołecki i Michał Oleksiejczuk.

Ostatni z nich jest na topie, gdyż wygrał bardzo ważną walkę w najlepszej organizacji MMA na świecie - UFC. Na tej samej gali w Abu Zabi porażki doznali dwaj inni Polacy, w tym Jan Błachowicz.

Oleksiejczuk pojawił się jako gość w ostatnim programie Koloseum, w którym prowadzącym jest Łukasz Jurkowski. Oknińskiemu nie spodobał się fakt, że w programie mówiono o poprzednich walkach Oleksiejczuka, które przegrał.

Zamiast się cieszyć, że jeden z trzech Polaków wygrał, to na koniec programu pokazuje się 15 razy poddanie Oleksiejczuka, żeby widz zapamiętał, że też przegrał. Słabe i niskie zagranie szwagra - napisał Okniński.

Jurkowski kontra Okniński

Jurkowski z Oknińskim nie darzą się wielką sympatią. W przeszłości Łukasz trenował u Oknińskiego, ale ich drogi się rozeszły. W przeszłości szkoleniowiec przyznał, że Juras zawiódł go trzykrotnie, po czym nazwał go "potrójnym zdrajcą".

Ja już się uodporniłem na to wszystko. Póki granica nie zostanie przekroczona i ktoś nie pomawia mnie frajersko, Mirek to zrobił raz, poniesie konsekwencje, ale w cywilizowany sposób - odpowiadał Jurkowski.
Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić