"Zaprosili mnie do UFC". Schreiber dostała brutalną ripostę

27

Marianna Schreiber nie poddaje się w próbach wywalczenia sobie statusu internetowej "gwiazdy". Teraz po udanym debiucie w organizacji Clout MMA przekonuje, że może dołączyć do... UFC. Internauci nie wierzą jednak w słowa celebrytki.

"Zaprosili mnie do UFC". Schreiber dostała brutalną ripostę
Schreiber w prestiżowej organizacji? To byłby szok (Instagram)

Marianna Schreiber to celebrytka, która nie boi się żadnych wyzwań. Była modelka zdecydowała się teraz zawalczyć w CLOUT MMA 3. Jej przeciwniczką w ringu była dziennikarka Monika Laskowska, którą pewnie pokonała po trzyrundowej batalii.

Po piątkowym zwycięstwie nad rywalką Schreiber była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie skierowała kilka wpisów w stronę krytykujących ją osób. W jednym z nich postanowiła pochwalić się swoimi zarobkami, tym samym atakując autorów negatywnych komentarzy na jej temat.

Możecie mnie wyzywać, wyśmiewać, hejtować, poniżać, nazywać najgorszymi ale w konsekwencji to mi chciało się ruszyć tyłek z kanapy i zarobić w 10 minut więcej niż ten który mnie tutaj wyzywa, w kilka lat. Trochę szacunku do siebie nawzajem. To nie boli - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jason Doyle: Mój styl jazdy jest odpowiedni na grudziądzki tor

Jej zarobki mogą jeszcze wzrosnąć, bowiem Schreiber narobiła dużo szumu w świecie freak fightów, a za to organizacje MMA potrafią dużo zapłacić. Ona sama czuje się bardzo pewnie, bowiem ostatnio przyznała, że zaprosili ją do... UFC, czyli najwięcej organizacji MMA na świecie!

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci nie mogą uwierzyć jednak w słowa Schreiber i jeden z nich napisał czy przypadkiem nie chodziło jej o... KFC.

Marianna Schreiber zawalczy z Gohą Magical?

Schreiber robi coraz większą karierę we freak fightach, a jeszcze niedawno próbowała je zwalczyć.

Przypomnijmy, że pod koniec października 2023 roku Marianna Schreiber wystosowała pismo do prezydenta Płocka, które dotyczyło walki patostreamerek Nikity i Małgorzaty Gohy Magical.

Schreiber sprzeciwiła się wówczas nie tylko walce, w której 19-latka miała zawalczyć ze "schorowaną kobietą z problemem alkoholowym", a także organizacji gali "promującej patologię". Teraz nie jest wykluczone, że Schreiber zawalczy ze wspomnianą Małgorzatą Magical.

Powiem ci jedno. Wyzywam cię na walkę. Królowa jest jedna - odpowiedziała do Schreiber Goha Magical.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić