LAK| 
aktualizacja 

Zaskoczenie. Po 21 latach znika z Canal+. Nawet Gortat to skomentował

31

Redakcja Canal+ Sport rozstała się z dziennikarzem Wojciechem Michałowiczem, który od 21 lat był związany ze stacją. On sam zabrał głos w tej sprawie, jego wpis skomentował Marcin Gortat na Twitterze.

Zaskoczenie. Po 21 latach znika z Canal+. Nawet Gortat to skomentował
Canal+ (Canal+)

Odejście Wojciecha Michałowicza z Canal+ Sport jest dużym i zaskakującym ruchem. Znany komentator był od wielu lat związany ze stacją, relacjonując wydarzenia z koszykarskich parkietów.

Michałowicz jeździł m.in. do Stanów Zjednoczonych, stamtąd komentując mecze ligi NBA. Występował też w magazynie analizującym spotkania najlepszej ligi świata "Basket office" (gospodarzami programu są Gabriel Rogaczewski i Artur Kwiatkowski).

Wyczerpały się możliwości współpracy - powiedział w rozmowie z serwisem "Wirtualne Media" Michał Kołodziejczyk, dyrektor stacji Canal+.

Nawet Gortat to skomentował

Głos - za pośrednictwem mediów społecznościowych - zabrał także sam Wojciech Michałowicz, który był związany ze stacją Canal+ od... 21 lat! Jego wpis polubiło ponad 700 osób.

Informuję że po w sumie 21 latach rozstałem się z C+Sport. Dziękuję licznym współkomentatorom realizatorom i technikom za setki programów i tysiące transmisji z 19 sezonów NBA 12 Euroligi 8 NFL 7 WNBA po 3 BCL i ACB 2 NCAA i 1 VTB. Naturalnie pozostaję w świecie mediów i basketu! - napisał na Twitterze.

Informacja o jego odejściu ze stacji Canal+Sport jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Do tego odniósł się m.in. Marcin Gortat.

Gratulacje Wojtku za wszystko co zrobiłeś. Kawał niesamowitej historii się teraz kończy - napisał Gortat.

Wojciech Michałowicz z dziennikarstwem związany jest od ponad 30 lat. Wcześniej współpracował m.in. z "Gazetą Wyborczą" czy "Przeglądem Sportowym".

Nowy sezon NBA startuje już 19 października. Stacja Canal+ Sport ma prawa do transmisji meczów najlepszej ligi na świecie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić