aktualizacja 

"Zasłaniał im słońce". Zobacz, jak wyglądał Pudzianowski 17 lat temu

8

Mariusz Pudzianowski od dwóch dekad jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. W niedzielę w mediach społecznościowych pokazał swoje zdjęcie sprzed 17 lat. Wyglądał imponująco.

"Zasłaniał im słońce". Zobacz, jak wyglądał Pudzianowski 17 lat temu
"Zasłaniał im słońce". Zobacz jak wyglądał Pudzianowski (AKPA)

Od kilkunastu lat Mariusz Pudzianowski z powodzeniem rywalizuje w oktagonie dla KSW, największej polskiej federacji MMA. Jego receptą na sukces jest ciężka codzienna praca. Dla niego nie ma wyjątków, zarówno w poniedziałek, środę czy niedzielę trzeba zrobić taki sam trening. To zaprowadziło go na sam szczyt.

Zanim Pudzianowskim zaczął spełniać się w sportach walki, przez kilkanaście lat uprawiał kulturystykę. Przez wiele lat był określany najsilniejszym człowiekiem w Europie. W zawodach zadebiutował w 1999 roku. Największe sukcesy zaczął odnosić jednak trzy lata później, gdy został mistrzem świata oraz Europy w Strongman.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: tak mistrz świata przechytrzył pupila

W dawnych czasach "Pudzian" nie musiał trzymać diety, a jego sylwetka była wręcz ogromna. W pewnym momencie swojej kariery, Mariusz ważył aż 145 kilogramów! Najdobitniej pokazuje to ostatnie zdjęcie, jakie wojownik wstawił w mediach społecznościowych.

Nadesłane od tej młodej panny a dziś już dorosłej dziewczyny. 15-17 lat temu chyba - napisał w mediach społecznościowych zawodnik KSW.

Internauci bardzo humorystycznie podeszli do nadesłanego zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego. "Jedyny gość, który nie musi napinać mięśni do zdjęcia", "Mariusza znienawidzili plażowicze, bo im słońce zasłaniał", "Najbezpieczniejsza chwila w życiu tej dziewczynki" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Geny kluczem do sukcesu Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski od dwóch dekad jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Miłość i charakter do sportu zaszczepił mu jego ojciec Wiesław, który najpierw był sztangistą, a potem trenerem od sportów siłowych.

Siły na początku za dużo nie było ale charakter do dźwigania był duży aby wygrywać. Jakoś wygrywałem wtedy - wspominał Pudzianowski w mediach społecznościowych.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić