DP| 

Zawodnik MMA oświadczył się po walce. Widziała to cała Polska

25

Adrian Kępa przegrał swoją walkę podczas gali Minutor Energia Armia Fight Night 8. Nie to jednak było dla niego najważniejsze. Usłyszał "tak" od swojej partnerki Angeliki Dumańskiej.

Zawodnik MMA oświadczył się po walce. Widziała to cała Polska
Adrian Kępa oświadczył się swojej partnerce (Instagram)

To był słodko-gorzki wieczór. Adrian Kępa przegrał w piątek pojedynek o mistrzowską szablę w wadze piórkowej z 22-letnim Patrykiem Kaczmarczykiem. - Chciałem spełnić dwa marzenia. Niestety, jedno nie wyszło, ale trudno. Charakter kurde zraniony, ale jedziemy dalej. Nie zatrzymujemy się i tak - mówił w TVP Sport na gorąco po walce.

Po walce zaprosił do klatki ukochaną Angelikę Dumańską. Uklęknął przed nią z pierścionkiem w dłoni i zapytał, czy za niego wyjdzie. Kobieta zgodziła się zostać jego narzeczoną, a później rzuciła mu się na szyję.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybranka Kępy pochodzi z Jaworzna. Tam kończyła gimnazjum i technikum ekonomiczne. Później została trenerką personalną. Aktualnie studiuje bezpieczeństwo publiczne.

Para wspólnie się spełnia. Widać, że również wybrance sportowca zdrowy tryb życia nie jest obcy. Może pochwalić się piękną sylwetką. Adrian Kępa ze swoją narzeczoną dzieli wspólne pasje, a jedną z nich jest również podróżowanie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: najpierw gol, a potem salto. Zobacz wyjątkową "cieszynkę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić