oprac. Robert Czykiel| 

Pedofilski skandal na Lubelszczyźnie. Matka 14-latki i proboszcz aresztowani

595

Wstrząsająca historia z Lubelszczyzny. Matka wysyłała nagie zdjęcia swojej córki do proboszcza jednej z parafii. To nie wszystko, bo ksiądz próbował namówić 14-latkę na seks.

Pedofilski skandal na Lubelszczyźnie. Matka 14-latki i proboszcz aresztowani
Ksiądz dostawał nagie zdjęcia 14-latki od jej matki (Pixabay)

Kolejny pedofilski skandal w kościele katolickim. Tym razem wstrząsająca historia miała miejsce na Lubelszczyźnie (nazwa miejscowości jest owiana tajemnicą). Sprawa poruszyła całą Polskę, bo zamieszana w nią jest matka nieletniej dziewczynki.

Matka wysyłała księdzu nagie zdjęcia córki

Jak informuje "Fakt", proboszcz jednej z parafii zaprzyjaźnił się z parafianką. To były jednak bardzo dziwne relacje. 39-letnia kobieta zgodziła się na to, by wysyłać nagie zdjęcia swojej córki duchownemu. Oburzający proceder trwał od 2016 roku.

Ofiara ma obecnie 14 lat. Okazuje się, że księdzu-pedofilowi zdjęcia szybko przestały wystarczać. Regularnie zachęcał dziewczynkę do seksu. W dodatku wysyłał jej swoje nagie zdjęcia.

Zobacz także: Czarzasty: pedofil to zwykły bandyta

Na szczęście wszystko wyszło na jaw kilka miesięcy temu. 55-letni proboszcz i 39-letnia matka dziewczynki siedzą w areszcie. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Puławach. Zatrzymanym grozi od 8 do 10 lat więzienia.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić