VDB| 

Zbigniew Boniek ostro o dyrektorze TVP Sport. "Chciałby wyrzucić trenera z Polski"

153

Zbigniew Boniek na konferencji prasowej odniósł się do aktywności dyrektora TVP Sport w mediach społecznościowych. Wypomniał Markowi Szkolnikowskiemu, że od dawna niepochlebnie wypowiadał się na temat Jerzego Brzęczka. Sam zainteresowany szybko odpowiedział prezesowi PZPN-u.

Zbigniew Boniek ostro o dyrektorze TVP Sport. "Chciałby wyrzucić trenera z Polski"
Zbigniew Borniek atakuje Marka Szkolnikowskiego (YouTube.com)

Na czwartkowej konferencji prasowej Zbigniew Boniek tłumaczył mediom decyzję o zwolnieniu Jerzego Brzęczka, a także przedstawił nowego selekcjonera, którym został Paulo Sousa. Jednakże jeszcze w pierwszej części poświęconej zdymisjonowaniu Brzęczka, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odniósł się do Marka Szkolnikowskiego, dyrektora TVP Sport, a w szczególności do jego aktywności w mediach społecznościowych.

Zbigniew Boniek kąśliwie odpowiedział na pytanie Szymona Borczucha z TVP Sport. Dziennikarz zarzucił, że słowo marazm (tak grę kadry za czasów Brzęczka określił prezes PZPN-u) w kontekście reprezentacji to mocne określenie.

Trochę jestem zdziwiony, że pan zadaje to pytanie. Pana przełożony to chciałby trenera Brzęczka z polski wyrzucić - kąśliwie skomentował Zbigniew Boniek.

Momentalnie na te słowa zareagował sam zainteresowany. Marek Szkolnikowski szybko ustosunkował się do tego komentarza na Twitterze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Potem jeszcze dyrektor TVP Sport żartobliwie przypisał sobie zwolnienie Jerzego Brzęczka. Co tylko potwierdza jego stosunek do byłego selekcjonera. Ponadto przypomniał swój apel sprzed miesięcy, w którym namawiał Zbigniewa Bońka do zmiany trenera reprezentacji Polski.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Mimo że prezes PZPN-u kilka miesięcy nie odpowiedział na tę zaczepkę, to najwyraźniej ją sobie zapamiętał. Czy reakcja Zbigniewa Bońka zwiastuje pogorszenie stosunków PZPN i TVP Sport? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: od chuderlaka do mięśniaka. Niesamowita metamorfoza Torresa!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić