o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Znany dziennikarz przeszedł koronawirusa. "Były trudne dwa tygodnie"

0
Podziel się

Mateusz Borek w marcu był zakażony koronawirusem. Znany dziennikarz opowiedział o kulisach walki z chorobą. Nie można jej zlekceważyć.

Znany dziennikarz przeszedł koronawirusa. "Były trudne dwa tygodnie"
Znany dziennikarz przeszedł koronawirusa. "Były trudne dwa tygodnie" (Instagram)
bDZpajtx

Od ponad roku cały świat walczy z pandemią koronawirusa. Większość krajów powoli chce wracać do normalności, jednak w Polsce jest to niemożliwe z powodu wysokiej liczby zachorowań i zgonów. Mimo licznych zakazów i zamknięcia kolejnych placówek, sytuacja nad Wisłą nie ulega poprawie.

Jedną z osób, która ciężko przeszła koronawirusa jest Mateusz Borek. Współwłaściciel Kanału Sportowego na dwa tygodnie całkowicie zniknął z życia publicznego. Dopiero po kilkunastu dniach opowiedział o walce z chorobą.

bDZpajtz
Doświadczyłem tego świństwa na własnej skórze. Dosyć trudne dwa tygodnie, ale obyło się bez szpitala. Codziennie kontrolowałem wszystkie dane. Nie było najgorzej, ale wymęczyło mnie to wszystko - powiedział Borek w rozmowie z Super Expressem.

Borek po koronawirusie. Ważne słowa dziennikarza

Dziennikarz chorobę ma już za sobą. Wrócił do swoich codziennych zajęć, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że musi zwolnić tempo życia. Najważniejsze jest teraz jego zdrowie.

Teraz wracam na właściwy tor. Trzeba się mocno pilnować i niezbyt forsować jeśli chodzi o styl życia. To był taki czas pokory i świadomości, którą przypominał mi Tomek Adamek - człowiek planuje, Pan Bóg się śmieje - dodał.
bDZpajtF

W Polsce odnotowano łącznie 2,59 miliona zakażeń koronawirusem. Zmarło ponad 58 tysięcy osób.

Zobacz także: Nieoczekiwana rada dla Donalda Tuska ws. katastrofy smoleńskiej
bDZpajua
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić