aktualizacja 

Znany dziennikarz wyśmiał Najmana. Porównał go do pewnego piłkarza

41

O Marcinie Najmanie znów jest głośno. Tym razem chodzi o jego kolejną pożegnalną walkę, która nie wszystkim przypadła do gustu. Dla niektórych stała się także obiektem drwin.

Znany dziennikarz wyśmiał Najmana. Porównał go do pewnego piłkarza
Znany dziennikarz ponownie wyśmiał Marcina Najmana. Porównał go do pewnego piłkarza (Instagram, Instagram)

Marcin Najman nie schodzi z czołówki portali internetowych. 41-latek z Częstochowy angażuje się nie tylko w sprawy sportowe, ale także coraz częściej udziela się w życiu politycznym. Jest mu bardzo blisko do prawicowej strony politycznej, a jego komentarze często wzbudzają wiele kontrowersji.

Najman szumnie zapowiadał, że oficjalnie karierę zakończy w listopadzie po walce w FAME MMA z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Najman zmienił jednak zdanie i postanowił wykorzystać ostatnią okazję, aby zarobić wielkie pieniądze w sportowej karierze.

Najman w formule MMA zmierzy się z Szymonem Wrześniem, znanym pod pseudonimem "Taxi Złotówa". Wybór byłego boksera został wyśmiany przez Krzysztofa Stanowskiego, jednego z właścicieli Kanału Sportowego. Dziennikarz od razu przypomniał sytuację ze byłym reprezentantem Polski - Sławomirem Peszką.

Jak Sławomir Peszko walczył z dziennikarzem, to nie robił z tego PPV - śmiał się dziennikarz w mediach społecznościowych.

Najman porównany do Peszki. Przykre konsekwencje dla piłkarza

Przypomnijmy, że w kwietniu 2012 roku polski piłkarz pokłócił się z niemieckim taksówkarzem i trafił w ręce policji. Peszko był pod wpływem alkoholu i oprócz kary w klubie, ominął go występ podczas mistrzostw Europy w Polsce oraz na Ukrainie.

Zobacz także: Apoloniusz Tajner mówi o problemie polskiego sportu. "Andrzej Stękała to przetrwał i teraz odbiera nagrodę"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić