LAK| 
aktualizacja 

Znany raper wystąpi w Fame MMA? "Były prowadzone rozmowy"

3

Jego nazwisko elektryzuje. Na Instagramie obserwuje go ponad 700 tysięcy osób. Szefowie Fame MMA chcą namówić do walki Malika Montanę, znanego rapera. Co on na to? Jego występ byłby prawdziwą petardą!

Znany raper wystąpi w Fame MMA? "Były prowadzone rozmowy"
(Instagram)

Szefowie Fame MMA wiedzą, co zrobić, by rozgrzać publiczność do czerwoności. Doskonale zdają sobie sprawę, że muszą pozyskiwać nowe wielkie gwiazdy, które na galach zrobią show, przez co słupki z oglądalności będą jeszcze wyższe. A trzeba przyznać, że już są wysokie.

Okazuje się, że ósma gala sprzedała się lepiej, niż przewidywali właściciele. Liczba sprzedanych transmisji PPV wyniosła około pół miliona. Jeżeli powyższe dane są zgodne z prawdą, to na konto Fame MMA wpłynęło co najmniej 10 mln zł. Najniższa cena za transmisję PPV wynosiła 19,99 zł. Były jednak także droższe pakiety w cenie 23,99 zł, a nawet 30,75 zł.

Będzie mega znany raper?

Z najnowszych doniesień wynika, że szefowie Fame MMA chcą namówić do walki Malika Montanę, znanego rapera, którego na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy osób. To byłaby wielka petarda, która na pewno nakręciłaby jeszcze mocniej słupki z oglądalnością. Walki mega znanych celebrytów, a Montanę można zaliczyć do tego grona, cieszą się coraz większą popularnością, o czym świadczą statystyki.

Montana zdradził, że był kontakt między stronami, ale na razie do klatki nie wejdzie, choć nie mówi "nie" temu pomysłowi. Jest przychylnie do niego nastawiony.

Jakieś rozmowy były, choć propozycją bym tego nie nazwał. Z mojej strony nie chciałbym się zamykać. Inaczej, mój występ w Fame MMA wiązałby się z tym, że wiele planów, które na przyszłość sobie snuje czy chociażby współpraca z różnymi markami, nie byłyby możliwe do zrealizowania. Z tego powodu wolę sobie poczekać jeszcze - powiedział Montana, którego wypowiedzi cytuje serwis "mma.pl"

Warto odnotować, że w trakcie gali Fame MMA 5 w Ergo Arenie odbył się koncert znanego muzycznego duetu Malik Montana - Mr. Polska.

Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić