aktualizacja 

Zobacz, jak mieszka Robert Burneika

4

"Hardkorowy Koksu" to ulubieniec internautów. Jego wielkie serce, a także chęć dzielenia się z fanami chwilami z życia, zyskują dużą popularność. A jak wygląda jego dom?

Zobacz, jak mieszka Robert Burneika
Robert Burneika i jego żona Kaja (Instagram)

Robert Burneika urodził się na Litwie, ale od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Jest mężem oraz szczęśliwym tatą dwójki pociech.

Na Instagramie relacjonuje z humorem to, co się dzieje w jego życiu. Pokazuje zabawne nagrania, ale także zwyczajne rodzinne momenty. Być może własnie ta "normalność" tak podoba się jego fanom, którzy bardzo aktywnie komentują publikacje w mediach społecznościowych.

Burneika jest znany również sympatykom MMA. "Hardkorowy Koksu" ma na koncie walki dla MMA Attack i KSW, a jego rekord to 2 zwycięstwa (z Marcinem Najmanem oraz Dawidem Ozdobą) i 1 porażka (z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem).

Robert Burneika mieszka w domu wraz z rodziną. Głównie pokazuje na Instagramie fotki z salonu, który jest urządzony w spokojny, choć raczej nowoczesny sposób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aktualnie Robert Burneika buduje mieszkanie nad swoją siłownią. Takie miał marzenie i plan. Na Instagramie relacjonuje przebieg budowy. Jeśli całkowicie się tam przeprowadzi, to będzie miał blisko do pracy. Wystarczy, że... zejdzie na dół.

Zobacz także: Przejedzenie na Wigilii. Jak go uniknąć? Proste sposoby dietetyka
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić