Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KOZ
|

Zobaczył to cały kraj. Oświadczył się partnerowi. Nagły zwrot akcji

29
Podziel się

Do niezwykłych scen doszło podczas transmisji z wyścigów konnych w Irlandii. Za plecami prowadzących "studio" pojawiła się dwójka mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich postanowił się… oświadczyć. To, co stało się później, było istnym rollercoasterem emocji.

Zobaczył to cały kraj. Oświadczył się partnerowi. Nagły zwrot akcji
Oświadczyny podczas wyścigów (Twitter.com)
bFdNRWFx

W miniony weekend na torze Fairyhouse w Irlandii odbyły się mocno obsadzone zawody jeździeckie. Po zwycięstwo sięgnął dżokej jadący na 7-letnim ogierze Honeysuckle.

Znacznie więcej mówi się jednak o tym, co działo się podczas transmisji. W trakcie połączenia ze studiem, które znajdowało się na terenie toru, w tle pojawiła się dwójka mężczyzn.

bFdNRWFz

Niezwykłe sceny na wyścigach. Wszyscy to zobaczyli

Jeden z nich przyklęknął na kolano i oświadczył się przed kamerami. Drugi z mężczyzn odrzucił jednak propozycję i odszedł. Wszystko było doskonale widać.

bFdNRWFF

Wszystko najprawdopodobniej okazało się żartem. Po chwili mężczyzna, który odrzucił oświadczyny, wrócił wraz z grupą kolegów. Widać, że wszyscy świetnie się przy tym bawili.

Nagranie stało się hitem internetu. W sieci pojawiły się dziesiątki komentarzy, kibice domagali się wręcz Oscara dla tej dwójki za najlepszą rolę. Wszystkiemu przyglądali się zdezorientowani prowadzący.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdNRWGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Tata
miesiąc temu
Aż się ciśnie na usta cytat z Va Banku. "Panie komisarzu. Dwa mężczyzny w jednym łóżku, no musiałem zadzwonić na policję kruca bomba"
OSWIADCZAJACY...
miesiąc temu
NIE SPODZIEWAL SIE PORAZKI,ALE PRZYJAL W KONCU Z HUMOREM
Roberto
2 miesiące temu
I znów propogawanie dewiancji
bFdNRWGb
Oko
2 miesiące temu
Za mało inteligenta ta ustawka ale widzę, że sporo dało się wkręcić
Iki
2 miesiące temu
Oscara za najlepszą rolę? Ja bym dała Oscara za głupotę ludziom, którzy uwieżyli w ten żart, przecież to było widać od początku... Durny żart śmieszków i ludzie, którzy uwierzą we wszystko co widzą w TV. I się dziwić, że tak łatwo zmanipulować ludźmi, skoro wierzą najsłabszemu kstordtwu jakie może być. Ludzkość mnie przeraża..
kolonoskop
2 miesiące temu
I poTEM W kiche
Megi
2 miesiące temu
Dobre.Chłopcy mają poczucie humoru.
Synek_ksiedza
2 miesiące temu
... a więc ... Bardziej to na prowokacje wygląda ... Prawda jest taka że homoseksualizm istnieje od tysięcy lat jako marginalne ale jednak niezgodne z naturalnym zachowanie człowieka ... Obecnie ekshibicjonizm środowiska i całej ideologi LGBTQ+ to wyraz narracji elit politycznych UE które same swoje lub swoich najbliższych zachowania chcą zalegalizować ... Nie tylko UE ale i USA Kanada to miejsca gdzie ogromna ilość osób identyfikujących się z wspomnianymi ludźmi zbiera żniwa każdego wieczoru ...
aspirant
2 miesiące temu
Można się oświadczyć na Super Bowl, to czemu nie na zawodach jeździeckich?
Wawa1
2 miesiące temu
Dwóch męszczyzn jeśli już, kto was uczył polskiego
wiedza
2 miesiące temu
powoli trzeba Polakom wciskać nową LGBT-owską moralność,bo na Zachodzie już pozamiatane.Trzeba ludziom zmienić skalę wartości,skłócić,aby szybko wziąć ich za pysk i zniewolić.
agdrtv
2 miesiące temu
Gdzie są lekarze?
Olaf
2 miesiące temu
Dlaczego promujecie ludzi z zaburzeniami emocjonalnymi ?
bFdNRWFT
Wiecie co....
2 miesiące temu
Jeju, oczy bolą: naprawdę nie ma wymogu posiadania, JAKICHKOLWIEK umiejętności(: gramatyka, stylistyka,szyk, odmiany) w danym języku, i już można być ,,dziennikarzem''
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić