Żona gwiazdora zaapelowała do jego byłej kochanki. "To nieuchronnie stworzy dramat"

12

Przed Euro 2024 media w Wielkiej Brytanii poświęcają wiele uwagi życiu osobistemu Kyle'a Walkera, który w przeszłości kilkukrotnie zdradzał żonę -Annie Kilner. Kobieta obawia się tego, że obecność na turnieju byłej kochanki męża Lauryn Goodman negatywnie wpłynie na grę reprezentacji Anglii.

Żona gwiazdora zaapelowała do jego byłej kochanki. "To nieuchronnie stworzy dramat"
Na zdjęciu od lewej: Annie Kilner i Lauryn Goodman (Licencjodawca, Getty Images, Instagram Annie Kilner, Karwai Tang, Wirelmage)

Kyle Walker i Annie Kilner są parą z wieloletnim stażem i obecnie wychowują czterech synów. Piłkarz w przeszłości kilkukrotnie zdradzał kobietę, która w przeszłości kończyła ich związek. Ostatecznie postanowiła dać mu drugą szansę, a w 2021 roku odbył się nawet ich ślub.

W styczniu br. wokół piłkarza Manchesteru City wybuchł kolejny skandal. Influencerka Lauryn Goodman przekazała Kilner, że jest kochanką Walkera, a owocem ich romansu jest syn. Co więcej, Goodman była z nim też w drugiej ciąży, a dodatkowo ogłosiła, że w tym czasie Walker zdradzał żonę z jeszcze jedną kobietą.

Po tych rewelacjach Kilner, która również wówczas była w ciąży ( czwarty syn jej i piłkarza urodził się dwa tygodnie temu) ogłosiła w mediach społecznościowych, że odchodzi od męża. Sam Walker również wydał w "The Sun" oświadczenie, w którym potwierdził medialne doniesienia i przeprosił publicznie za swoje postępowanie. Najnowsze doniesienia brytyjskich mediów wskazują na to, że małżónkowie raz kolejny do siebie wrócili.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W przeszłości medal GP znaczył więcej niż teraz? Szczera opinia Hampela

To jednak nie kończy zamieszania wokół piłkarza Manchesteru City. Brytyjskie tabloidy donoszą, że Lauryn Goodman chce pojawić się na Euro 2024 w Niemczech i śledzić mecze Anglików z wysokości trybun. "The Sun" powołuje się na anonimową przyjaciółkę Kilner i  przekazuje, że żona Walkera jest bardzo zmartwiona takim stanem rzeczy.

Lauryn mówi, że pojedzie do Niemiec i chociaż to jej prawo, nie rozumiem, dlaczego robi z tego taką publiczną sprawę. To nieuchronnie stworzy dramat, a szum wokół tego będzie niepożądanym czynnikiem rozpraszającym drużynę. Anglia ma największe szanse na zdobycie ważnego trofeum od 1966 roku i nie potrzebuje tego. Kyle koncentruje się na tym, co musi robić na boisku i to nigdy się nie zmieniło - ale plotki poza nim wpływają na mnie i dzieci - miała powiedzieć przyjaciółce.

Zdaniem "The Sun" również sam Walker desperacko chce uniknąć pojawienia się byłej kochanki na niemieckim turnieju. Brytyjskie media są pewne, że będą towarzyszyć jej synowie piłkarza.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić