Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Żona gwiazdy PSG triumfuje. Modelka wygrała proces z Google

3
Podziel się

Wanda Icardi to jedna z najsłynniejszych WAGs w światowym futbolu. Modelka uzyskała ogromne odszkodowanie od Google. Poszło o jej sekstaśmę.

Żona gwiazdy PSG triumfuje. Modelka wygrała proces z Google
Żona gwiazdy PSG triumfuje. Modelka wygrała proces z Google (Instagram, Instagram)
bETOigwR

Wanda Icardi jest modelką, ale karierę robi jako jak osobowość telewizyjna, agent piłkarski i gwiazda mediów społecznościowych. Jest żoną piłkarza PSG - Mauro Icardiego i reprezentuje go w rozmowach z innymi klubami.

Jej profil na Instagramie śledzi blisko 7,5 miliona osób. Jej bardzo popularną osobą we Włoszech, jednak sława często przysparza jej problemów.

bETOigwT

Najnowszy dotyczył sekstaśmy, który fałszywie został przypisany pod jej nazwisko. Film krążył w internecie, jednak modelka przyznaje, że najgorsze ma już za sobą i wygrała proces z gigantami Google oraz Yahoo.

Sąd Cywilny i Handlowy potwierdził wyrok, w którym nakazano Google i Yahoo na wypłatę Wandzie Icardi odszkodowania za szkody spowodowane rozpowszechnianiem intymnego filmu, który został jej fałszywie przypisany - czytamy w The Sun.

Icardi wygrała proces. Jest komentarz

Wanda Icardi po raz pierwszy publicznie postanowiła odnieść się do tej sprawy. - Zazdrośni ludzie opowiadają wiele bzdur. Czekam na wypłatę od Google i Yahoo - komentuje modelka. Argentynka publicznie nie ujawniła jednak kwoty jaką otrzyma od giganta technologicznego.

bETOigwZ
Zobacz także: Obostrzenia znikną wraz ze szczepieniami? Gowin: to na pewno będzie bodziec
bETOigxu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
prawnicy
11 miesięcy temu
wygrali a ona jak zwykle pozowała tylko do zdjec
karma
11 miesięcy temu
dziwne, kardashian sie nie procesowala a prosze jaka jest teraz gwiazda, tej osobowosci daleko do tego poziomu finansowego i celebryckiego nawet z odszkodowaniem
he he he he h...
11 miesięcy temu
Kwota nie ujawniona ale podobno "gigantyczna"
bETOigxv
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić